Vitamin D3 ve kalsiyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Vitamin D3 ve kalsiyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 583 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vitamin D3 ve kalsiyum
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli hap kullaniyomusum gibi geliyor pek süt ürünleri sevmem kizlar doktorda ilk çocuğumda olduğu gibi bundada destek ürünler veriyor pregnacare kullandım bu ay bitircem içinde folik asit var 14 hafta oluyoruz sürekli folik asit takviyesi zararlı olmaz mı onun yerine vinelac verdim geçen haftada hadi kalsiyum D3 tamam kemiklerim zayıf ama şu folik asit içerikli hapı kullanasim gelmiyor benim gibi kullananlar var mi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli hap kullaniyomusum gibi geliyor pek süt ürünleri sevmem kizlar doktorda ilk çocuğumda olduğu gibi bundada destek ürünler veriyor pregnacare kullandım bu ay bitircem içinde folik asit var 14 hafta oluyoruz sürekli folik asit takviyesi zararlı olmaz mı onun yerine vinelac verdim geçen haftada hadi kalsiyum D3 tamam kemiklerim zayıf ama şu folik asit içerikli hapı kullanasim gelmiyor benim gibi kullananlar var mi
Canım gebelik boyunca kullanılması gerekiyor onların bebeğin beyin ve kemik gelişimi için çok önemli kullanırsan değil kullanmazsan zararı olabilir. Vitamin destekli folik asit kullanımına doğuma kadar devam ediliyor

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Canım gebelik boyunca kullanılması gerekiyor onların bebeğin beyin ve kemik gelişimi için çok önemli kullanırsan değil kullanmazsan zararı olabilir. Vitamin destekli folik asit kullanımına doğuma kadar devam ediliyor
Ya size bsy sorabilimiyim benim ilaclarim bitti iki gün önce kan ve vitamin ilacım sizce sağlık ocağında yazdrmali miyim yoksa Cumartesi günü doktora gidcem doktorun yazması daha mı iyi olur

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya size bsy sorabilimiyim benim ilaclarim bitti iki gün önce kan ve vitamin ilacım sizce sağlık ocağında yazdrmali miyim yoksa Cumartesi günü doktora gidcem doktorun yazması daha mı iyi olur
Farketmez canım ikiside yazar ama hafta başındayız daha o zamana kadar bekleme kullan bence ilaçlarını sağlık ocağından yazdır da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullandığın ilaçların adlarını söylediğin de yada kutularını götürürsen yazar oradaki dr da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar