Sorum var Vitamin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay ŞİRAY tarafından oluşturulan Vitamin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 242 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vitamin
Konbuyu başlatan Tülay ŞİRAY
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar. İyi akşamlar. Vitamin ilacı ne önerirsiniz acaba benim kullandığım iMom ilacıydı değiştirmek istiyorum sizn önerileriniz bekliyor bu daha iyi dediğiniz vitamin ilacı varmı
Benim ki buydu gayette memnundum değerlerim hep iyi çıktı hatta kaç senelik unutkanlığıma bile iyi geldi, ama tuvaletinin biraz kokusuyla rengini değiştiriyor

Ekli dosyalar

• 78BE8557-8183-457F-8592-B1FCB7C9C356.png
    78BE8557-8183-457F-8592-B1FCB7C9C356.png
    142.3 KB · Görüntüleme: 21

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hanımlar. İyi akşamlar. Vitamin ilacı ne önerirsiniz acaba benim kullandığım iMom ilacıydı değiştirmek istiyorum sizn önerileriniz bekliyor bu daha iyi dediğiniz vitamin ilacı varmı
Kuzum ben kizinda negenesis max kullandim hem bacak kasilmalarim cok fazlaydi binilac sayesinde rahatlamistim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Neden değiştiriyorsun canım doktorun bilgisi varmı

Tüm sayfalar yüklendi.