Vücud temizliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Vücud temizliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,706 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Vücud temizliği
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 31+1 günlüğüz çok şükür bugün ağda günümdü ama çok zorlandım özel bolgemi göremiyorum biraz kendimi zorladım bebeğe zararı olurmu acaba kafama takıldı ya 🙄
Başa bela ya bende göremiyorum egilemiyorum çok zorlanıyorum pandemiden dolayı kuaföre de gidemiyorum yarım yamalak alıyorum 🥴

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 31+1 günlüğüz çok şükür bugün ağda günümdü ama çok zorlandım özel bolgemi göremiyorum biraz kendimi zorladım bebeğe zararı olurmu acaba kafama takıldı ya 🙄
Canım küçük aynalar varya koy karşısınada otur hiç zorlanmadan alırsın öyle ama. Özel bölgeye geçmeden önce aynadan bakarak bacağını al çünkü aynadan ters olacağı için acemiliği bacakta at. 😊

Z

Zülal&Emre

Guest
Bende ilk haftalarımdaym ama ağda zaman geçtikçe acıtıyor mu hassasiyetten dolayı ona göre gideyim bende kuaföre 🤗

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aman ağda yapmayın ben de göbekten göremedim parçalandı Cok kanadı zor iyileşti bidaha töbe valla tüy dökücü kullanacağım doktor zararı yok dedi .

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende normalde lazerle başlamıştım 3. Seans da hamile kaldım yaptıramadım şimdi 8 aydır jilet yapıyorm göremiyorum ama hasbel kader artık ağdaya dayanamam zaten normalde canım hassas bu dönemde hiç dayanamam. Tüy dökücü zararlı diyorlar hamam otu zararlı diyorlar yoksa bende düşündüm ama

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende normalde lazerle başlamıştım 3. Seans da hamile kaldım yaptıramadım şimdi 8 aydır jilet yapıyorm göremiyorum ama hasbel kader artık ağdaya dayanamam zaten normalde canım hassas bu dönemde hiç dayanamam. Tüy dökücü zararlı diyorlar hamam otu zararlı diyorlar yoksa bende düşündüm ama
Doktor herhangi bir zararı yok dedi tüy dökücü ye bilemiyorum ki canım jilet te keser ya zor olur

Bende bu ay kendim yapayim dedim birdaha ki sefere kuaföre gideceğim inşallah 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor herhangi bir zararı yok dedi tüy dökücü ye bilemiyorum ki canım jilet te keser ya zor olur
Bugün kestim işte yaniyor rezil oldum ya 🤕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar