Ya kızlar bakarmısınızz😔😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar bakarmısınızz😔😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 884 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Ya kızlar bakarmısınızz😔😔😔😔
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeyimin agzına yara çıkmış öyle oluyor ya agız yarası 4 tane dudagında var ateşide oluyor 28 ya 39 falan yemek su hiç bişey agzına sokturmuyor ilaç sürüyorum ama hiç işe yaramadı. Yardımcı olurmusunuz nasıl geçer
Allah korusun havale geçirir ... küçük çocuklar bebeklerde ateş çok kötü bence hastaneye götür hemen

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Gotur canım çocugu hastaneye 38 ... 39 yüksek ates havale geçirir sonra sen başkalarını dinle söz konusu senin çocuğun inşallah biran önce ilesir

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeyimin agzına yara çıkmış öyle oluyor ya agız yarası 4 tane dudagında var ateşide oluyor 28 ya 39 falan yemek su hiç bişey agzına sokturmuyor ilaç sürüyorum ama hiç işe yaramadı. Yardımcı olurmusunuz nasıl geçer
Ateş yapiyor olabilir bence asil sorun agzindaki yara degil neden ateslendigi.. b7yuk ihtimalle vucudunda infektion var.. hemen bir doktor kontrolu yapmalisin..kan alip sorunu cozeceklerdir.. tedavi oldugunda gececektir..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar