Ya kızlar. Lütfen yardımmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Ya kızlar. Lütfen yardımmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 406 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar. Lütfen yardımmm
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne
ya kızlar 37 + 5 günlüyüz. Sabah özür dilerim ilişkiye girilen yer var ya türkçesi ne bilmiyorum oraya sanki iune saplanır gibi agrı oluşdu. Sizce ne demek oluyor . Yani daha sonrada karmıma agrılar girdi. Dogum yakınmi sizce...

AyşegülAhmt

Kayıtlı Üye
rank
Canım o ağrıları takip et sıklaşırsa doktoruna git ama gün de 1. 2 falan olursa yalancı sançılar oluyor doğuma hazırlık yani hemen doktora gidersen sana ne kadar zamn aralığında diye sorular sorulacak çok sık olursa 2 saatte bir saatte 1 faln mutlaka git

Defne

Kayıtlı Üye
rank
ya kızlar 37 + 5 günlüyüz. Sabah özür dilerim ilişkiye girilen yer var ya türkçesi ne bilmiyorum oraya sanki iune saplanır gibi agrı oluşdu. Sizce ne demek oluyor . Yani daha sonrada karmıma agrılar girdi. Dogum yakınmi sizce...
Canim saten 37+5 olmussun en fazla 2 haftan kalmis gayet normal cocuk assagiya iniyor yavastan sancilarin artinca dakika tut kac dakka da bir ben bilerekten 3 dkkya duqunce doguma aliyorlar Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar