Ya kızlar ne yapcam ben yaa. 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevdanur tarafından oluşturulan Ya kızlar ne yapcam ben yaa. 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 756 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ya kızlar ne yapcam ben yaa. 😥
Konbuyu başlatan Sevdanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bugun saglık ocagına gittim tansiyonumu cok yüksek cıktı. Ve 96. Kiloyum Bn bu kiloyu doğumdan sonra nasıl vericegim cok morelim bozuk daha önce 80 kiloydum ben doguma kadar daha cok kilo alırım.
Kaç haftaliksin canım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar bugun saglık ocagına gittim tansiyonumu cok yüksek cıktı. Ve 96. Kiloyum Bn bu kiloyu doğumdan sonra nasıl vericegim cok morelim bozuk daha önce 80 kiloydum ben doguma kadar daha cok kilo alırım. Bide tetenoz aşısı yaptılar. Bana
İlk doğumda aşı yapıldı ikincide yaptirmadim canım

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun saglık ocagına gittim tansiyonumu cok yüksek cıktı. Ve 96. Kiloyum Bn bu kiloyu doğumdan sonra nasıl vericegim cok morelim bozuk daha önce 80 kiloydum ben doguma kadar daha cok kilo alırım. Bide tetenoz aşısı yaptılar. Bana
Ben kilomu diyeyim sanada moralin duzelsin 82 kiloyla hamile kaldim suan 100🤭

Ah ah canım hele ben 71 kiloyla hamile kaldım hamileligim de riskliydi sürekli yemek yiyip yattim 4 ay boyunca ama ben hamileligimin son zamanlarında da çok kilo aldım 96 kiloya kadar çıktım doğumdan sonra hiç veremedim hatta aldım 98 99 kiloyu gördüm şu anda 3 kilo verdim ancak bakalım 85 kiloya düşebilirsem inşallah

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Doktor kontrolünde yediklerine dikkat etsen bebeğin gelişimide iyiyse bu haftalarda bu kilo fazla ama 80 kiloyken gebe kalmışsın birde inşallah dengelersin senin içinde zor olur doğuma kadar hele sonrası

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar