yalancı doğum sancısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslanim♥️ tarafından oluşturulan yalancı doğum sancısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yalancı doğum sancısı
Konbuyu başlatan Alparslanim♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Alparslanim♥️

Kayıtlı Üye
rank
yalancı doğum sancıları nasıl oluyor ben şuan 34+1 haftadayim sol kasıkta ağrı var şuan nasıl bir ağrı bilen varsa yazabilirmi ya

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
yalancı doğum sancıları nasıl oluyor ben şuan 34+1 haftadayim sol kasıkta ağrı var şuan nasıl bir ağrı bilen varsa yazabilirmi ya
Canım yalancı sancılar dinlediğin zaman geçer. Dinlenince geçmiyorsa ve giderek artıyorsa gerçek doğum sancıların başlamış olabilir ama daha küçük senin bebeğin dikkat et

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Artık ağrılarının olması normal canım aşırı ve sık sık olmadığı sürece tabi dinlendikten sonra geçiyorsa sorun yoktur yalancı sancıdır gece özellikle daha sık oluyordu bende dakika tutmayı dene sıklıkla tekrarlarsa yalancı sancı değildir sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah 💜

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sancısı bildiğimiz adet sancısı gibidir şekil olarak sadece şiddet olarak farklıdır. Doğum yaklaştıkça da dalaga araları siklasir. Sizin bahsettiğiniz bu tip bir ağrı değilde normal bir kas ağrısı ise o kaslarınıza bukunan magnezyum ya da demir azalmasına bağlı olabilir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar