Sorum var yardim edin lütfen caresizim resmen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hul tarafından oluşturulan yardim edin lütfen caresizim resmen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yardim edin lütfen caresizim resmen
Konbuyu başlatan Hul
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkranin annesi

Hul

Kayıtlı Üye
rank
İdrar yaparken yanmam var enfeksiyondan dolayi ilaclar da kullandim ama tam gececek gibi oluyo sonra tekrar basliyo bu durumu yasayanlar yardimci olabilir mi artik resmen idrar yaparken bir damla kan gibi bisey oldu yardim edin

gnskcgln

Kayıtlı Üye
rank
İdrar yaparken yanmam var enfeksiyondan dolayi ilaclar da kullandim ama tam gececek gibi oluyo sonra tekrar basliyo bu durumu yasayanlar yardimci olabilir mi artik resmen idrar yaparken bir damla kan gibi bisey oldu yardim edin
Canım bende de öyle olmuştu doktor ilaç yazdı ilaçlar ağır geldiği için yarısında bıraktım kadın doğum doktoruna gittiğimde yanman olduğu zaman bi leğene sıcak su koy üzerine üstünde bir şey yok iken otur öyle su soğuyana kadar rahmi yumuşatıyo 2 günde bir yapabilirsin ben faydasını gördüm inşallah geçer canım allah şifa versin

Berna taskin

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bol suyla kendini yıka bende öyleydim bol suyla yıkadım kendimi gecti ilaçta kullanmadim

Hul

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende de öyle olmuştu doktor ilaç yazdı ilaçlar ağır geldiği için yarısında bıraktım kadın doğum doktoruna gittiğimde yanman olduğu zaman bi leğene sıcak su koy üzerine üstünde bir şey yok iken otur öyle su soğuyana kadar rahmi yumuşatıyo 2 günde bir yapabilirsin ben faydasını gördüm inşallah geçer canım allah şifa versin
Yapiyorum bir haftadir ama faydasi yok ilk xamanlarda gecirmisti simdi gecirmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bol suyla kendini yıka bende öyleydim bol suyla yıkadım kendimi gecti ilaçta kullanmadim
Faydasi yok kizlar bir haftadir sasirdim ne yapacagimi

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Demek ki enfeksiyon yaratan şeyi yapmaya devam ediyorsun dar giyinme pamuklu giy tuvaletini çok tutma hijyenine dikkat et

İ

İkranin annesi

Guest
Bende öyle oldum canım doktora gittim böbrek taşından dolayı dedi ilaç falan yazdı şükür eskisi gibi değil belki seninkide ondan olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar