Yardım kızlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Yardım kızlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 718 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım kızlarım
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Yağmurorcunn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annelerim, 3,5 aylık bebeğim var.
İki gündür çok huzursuz gözü kapalı ağlamaya başlıyor, çok fazla salya akıtmaya başladı, acaba bu aylarda diş huzursuzluğu olabilir mi ? Yaşayan var mı şimdiden teşekkürler

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İki gündür çok huzursuz gözü kapalı ağlamaya başlıyor, çok fazla salya akıtmaya başladı, acaba bu aylarda diş huzursuzluğu olabilir mi ? Yaşayan var mı şimdiden teşekkürler
4 ay atağı başlamıştır canım dişte olabilir tabi ya da ani seslerden filan korkuyordur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay bizde 2 gündür aynı senin gibiyiz 🥺

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Diş huzursuzluğu canım benim bebeğimdede var birkaç ay önceden başlıyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Dış mi ay bizimde aynı şeyler 🥺
Evet evet. Huysuzluk, salya akıtma, biberon ısırma, iştahsızlık, kusma, ishal benimkide 3 buçuk aylık hepsi var. Ebeye sorduğumda diş dönemine girmiş birkaç ay önceden başlar en fazla 6-7 aylıkken çıkmış olur sadece dişleri patlayacağı zaman ateş yapabilir tabi çoğu bebekte görülmez dedi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet evet. Huysuzluk, salya akıtma, biberon ısırma, iştahsızlık, kusma, ishal benimkide 3 buçuk aylık hepsi var. Ebeye sorduğumda diş dönemine girmiş birkaç ay önceden başlar en fazla 6-7 aylıkken çıkmış olur sadece dişleri patlayacağı zaman ateş yapabilir tabi çoğu bebekte görülmez dedi
Ayyyyy ateşsiz atlatırlar inşallah ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyyyy ateşsiz atlatırlar inşallah ya
Gözüm açıp kapatana kadar hemen büyüyseler keske🥺 sağ sağlim 🤲🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar