Yardım lütfen yaaaa :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ağustos Anneleri kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Yardım lütfen yaaaa :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 633 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ağustos Anneleri
Konu Başlığı Yardım lütfen yaaaa :(
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Papatya24
Memeyi tamamen reddetmişti ne yapsam geri almak istemiyordu kıyamet kopuyordu sagıp veriyordum bu sefer de sütüm tamamen kesildi lütfen yardım edin ne yapıpta çoğalır yine acilll 🥺😢😢😢😢😢😢😢😢😰😰😰😰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 16. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık avakado büyüklügünde.
Bacaklar daha gelişmiş ve bebeğin tekmeleri özellikle 2. gebeliği ve zayıf olanlarda hissedilebilir. 18-20 haftaya kadar bebek hareketleri hissedilmeyebilir. kafa daha kolay yukarı kalkar. Uterus simfiziz üstünden 4 parmak yukarıda hissedilir. bu
dönemde 3’lü veya 4’lü test yaptırılmalı (15-18 haftalar arası).
Bebeğinizin boyu yaklaşık 17 cm ağırlıgı 110 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Memeyi tamamen reddetmişti ne yapsam geri almak istemiyordu kıyamet kopuyordu sagıp veriyordum bu sefer de sütüm tamamen kesildi lütfen yardım edin ne yapıpta çoğalır yine acilll 🥺😢😢😢😢😢😢😢😢😰😰😰😰
Bil bol yine emzirmeye çalış canm rezene çayı tüket süt yapar gaz sorunu yapmaz bulgur pilavı hovas iç bol bol süt tüket Ülker kare bisküvisi yapıyor diyorlar duydum bol bol yeşillik tüket bol su içmeyi unutma istersen süt yapan çaylar var ezcaneden onlardan kullana bilirsin yeşil soğan iyi geliyor diyende var hepsini dene rezen çayında kullanki yediklerin sende gaz yapıp bebege geçmesin diye onun sindirmi içinde kolay olur cnm en önemlisi stres stresten uzak dur cnm süt var süt var diye bilinç altını yerleştir cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam kuzum ya süt sağma pompası varmı onunla çek bol bol gelir inşallah süt yapıcı çaylar var al iç

Canım bol bol bulgur pilavi tatlı şeyler ye rezene çayı iç en önemlisi stres yaparsan tamamen gider bidaha gelmez bi anda tamamen kesilmez benim kızım da emmeyi birakmıştı yaklaşık 1 aya yakın kesilmedi bol bo her saat sağ mümkünse sağma makinen elektrikli olursa daha iyi olur

Kuru dut suyu, taze incir, humana, marketlerde doğuşun anne çayı var ama en önemlisi sağım ve bebeğin emmesi
Maalesef bebek almıyor 😥😥😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bol bol bulgur pilavi tatlı şeyler ye rezene çayı iç en önemlisi stres yaparsan tamamen gider bidaha gelmez bi anda tamamen kesilmez benim kızım da emmeyi birakmıştı yaklaşık 1 aya yakın kesilmedi bol bo her saat sağ mümkünse sağma makinen elektrikli olursa daha iyi olur
Zaten bebeğim emmeyi bırakalı 1 ay olucak olmustur belki delirmrk üzereyim ;( az çıkınca üzülüyordum artık sağdıktan 2 saat sonra kendime geliyordum bebegim emseydi bu kadar olmaZdı :(

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 16. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık avakado büyüklügünde.
Bacaklar daha gelişmiş ve bebeğin tekmeleri özellikle 2. gebeliği ve zayıf olanlarda hissedilebilir. 18-20 haftaya kadar bebek hareketleri hissedilmeyebilir. kafa daha kolay yukarı kalkar. Uterus simfiziz üstünden 4 parmak yukarıda hissedilir. bu
dönemde 3’lü veya 4’lü test yaptırılmalı (15-18 haftalar arası).
Bebeğinizin boyu yaklaşık 17 cm ağırlıgı 110 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Maalesef bebek almıyor 😥😥😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten bebeğim emmeyi bırakalı 1 ay olucak olmustur belki delirmrk üzereyim ;( az çıkınca üzülüyordum artık sağdıktan 2 saat sonra kendime geliyordum bebegim emseydi bu kadar olmaZdı :(
Bol bol sağ kuzum moralini yüksek tut uyku düzenine ve dinlenmeye özen göster sakın stres yapma bunlarda çok etkiler sütünü

Papatya24

Kayıtlı Üye
rank
Bebeginde ilik duşun altina gir ayakta birlikte bi kac dakika dus al konus sarki soyle göz temasi kur suyu niraz uzaklastir yuzune gelmesin meme teklif et zorlama bi kac gün dene benim 2 cocuvumda meme reddinde boyle döndü gunduz almasalae gece aliyorlar ama tentene temas onemli..bebek imdikce sutun cogalir..annem der ki sutum gelmiyor deme otlamaya gitti gelecek de..psikolojik bir sey gelmiyo dedikce sanki gelmiyor her emzirmeden sonra 1 batdak su ic..birde ben 1 kucuk kup seker kadar agzima tahin helvasi alip suyu oyle iciyorum gecwlwri dinlenmeye calis bol sutlü gunler olumlu duşun hersey güzel olsun..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar