Sorum var Yardim lütfenn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebru berre tarafından oluşturulan Yardim lütfenn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 291 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardim lütfenn
Konbuyu başlatan ebru berre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ebru berre

Kayıtlı Üye
rank
23.haftalık bebeğim.en son pazartesi akşamı hareket ettiğini hissettim. Ondan sonra hala Bi hareket yok.dun sabah daha önce hiç olmayan Bi akıntım oldu.normal mi .bebeğin hareketsizligi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
23.haftalık bebeğim.en son pazartesi akşamı hareket ettiğini hissettim. Ondan sonra hala Bi hareket yok.dun sabah daha önce hiç olmayan Bi akıntım oldu.normal mi .bebeğin hareketsizligi
En son pazartesi diyosun canım uzun bı süre geçmiş ama sen hareketliyken belki farketmemiş olabilirsin belki de doktora da görünsen iyi olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
En son pazartesi uzun bir süre canım bence bir doktora gözük bebek nasıl baktır benim doktorum 2 saatten fazla harajetsiz kalırsa gel diyordu yada 4 saatte en az 10 kez haraket etmesi lazım gibi ama herkesin doktoru bir değil en iyisini doktora giderek öğrenebilirsin . İnşallah bebeiş iyidir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar