Yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma aktaş tarafından oluşturulan Yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 655 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardim
Konbuyu başlatan Fatma aktaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bebeğe ek gıda olarak cicibebe verdim sabah sabahtan beri dir uğraşıyor kakasını yapamadi cicibebe kabız yapıyor mu acaba bilgisi olan var mi
Kuzum evet fazla verme kabız yapar tabi veya verdiğin zaman içine yoğurt filan koy fazla vermemeye çalış

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğe ek gıda olarak cicibebe verdim sabah sabahtan beri dir uğraşıyor kakasını yapamadi cicibebe kabız yapıyor mu acaba bilgisi olan var mi
Canım ek gıda olarak cicibebe biraz ağır gelir bir tatlı kaşığı zeytinyağı içir iyi gelir bebeğine karını da ov zeytinyağı ile hafif den bastır fazla bastırma ama

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğe ek gıda olarak cicibebe verdim sabah sabahtan beri dir uğraşıyor kakasını yapamadi cicibebe kabız yapıyor mu acaba bilgisi olan v

Tatlım ağır falan gelmez sadece vermem gerekenden fazla verme ,asla sütle karıştırma suyla hazırla ,eğer rahatsızlığı yoksa yapmadı diyede strese girme lütfen bünyesi hazmedecek gıdayı tanıyacak ona göre diskilayacak korkulacak bir durum yok

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ek gıdaya yeni başladıysan cici bebe çok erken daha tolere edemez kızım bir yaşında verdiğim zaman ara da kabızlık yaşıyoruz. Yoğurt ver canım prebiotik gibi iyi gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar