Sorum var Yardım

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 225 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺
S

Shshs

Guest
Konuyla alakası yok ama belki biliyorsunuzdur 1 yıldir evimde susam böcegi var kaç defa ilaclattik kendimizde yaptık parke aralarni kapattiik baharatlarimi buzdolabna koyuyorum ama gitmiyolar bir türlü daha önce yaşayan var mı duyan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Konuyla alakası yok ama belki biliyorsunuzdur 1 yıldir evimde susam böcegi var kaç defa ilaclattik kendimizde yaptık parke aralarni kapattiik baharatlarimi buzdolabna koyuyorum ama gitmiyolar bir türlü daha önce yaşayan var mı duyan
Defne yaprağı koy belirli yerlere canım o zaman giderler

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm aynı böcekmi bilmiyorum ama tokideki evimde vardı ne yaptıysam olmadı taşındım en son günde 40 tane yavruluyodu

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canm aynı böcekmi bilmiyorum ama tokideki evimde vardı ne yaptıysam olmadı taşındım en son günde 40 tane yavruluyodu
Evin halini düşünemiyorum babamlarda da karınca vardı mahallenin hepsine yayılmış tüm binalar kaynıyor resmen komşuların hepsi çok şikayetçi ne yaptıysak gitmiyor diyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar