Yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linanka tarafından oluşturulan Yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 659 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardim
Konbuyu başlatan Linanka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydin, kizlar

Bir sorum olacak. Bebege giysi alirken yenidogan icin mi aliyorsunuz, yoksa 0-3ay arasi mi. Secerken bakiyorum 56sm, 62 sm boy uzunluklari, oyle gidiyor. Nasil daha mantikli olur acaba? 🥰

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydin, kizlar

Bir sorum olacak. Bebege giysi alirken yenidogan icin mi aliyorsunuz, yoksa 0-3ay arasi mi. Secerken bakiyorum 56sm, 62 sm boy uzunluklari, oyle gidiyor. Nasil daha mantikli olur acaba? 🥰
Bı kaç tane yenidoğan al canım küçük oldukları için 0-3 ay büyük geliyor

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• IMG_20211027_173609.jpg
    IMG_20211027_173609.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 80

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydin, kizlar

Yenidogan hastane cikisinin yanina 2 takim da alt ust yedekledim 3 uzun kollu zibin ve capraz oenyede aldim onlar yetti bebegin kilosuna gore yeni dogan kiyafet kullanimi degisiyor 1 aylik falanken kucuk gelmeye basladi yeni doganlari . 0-3 kiyafetleride suan cuval gibi 😑 50 gunluguz bizde . Yeni dogan bir kac takimin olsun elinde derim 0-3 ler hemen cuk diye olmuyor . ( E-bebek uygulamasindan aoutletten aldim ben yenidoganlarini tavsiye ederim orayi uygun oluyor )

Tüm sayfalar yüklendi.