Sorum var Yardımçı olurmusunuz

• Konbuyu başlatan Aytən
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aytən tarafından oluşturulan Yardımçı olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 201 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımçı olurmusunuz
Konbuyu başlatan Aytən
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
A

Aytən

Guest
Iyi aksamlar hanımlar Ben bosdu sormak istiyirem.Ben 6 haftam bugün doldu hamileyim sol tarafında Boyle kalp atışı gibi bisey hiss ediyorum cabukda geçiyor.Ben çocuğun kalbini duymadım kəsə boşdu 1haftaya gidicem.Yani biliyorum harKet falan olamaz ama bu ne birdeki sol yatağda uyuyamiyorum içimə bir sancı giriryor neden olurki normalmi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Iyi aksamlar hanımlar Ben bosdu sormak istiyirem.Ben 6 haftam bugün doldu hamileyim sol tarafında Boyle kalp atışı gibi bisey hiss ediyorum cabukda geçiyor.Ben çocuğun kalbini duymadım kəsə boşdu 1haftaya gidicem.Yani biliyorum harKet falan olamaz ama bu ne birdeki sol yatağda uyuyamiyorum içimə bir sancı giriryor neden olurki normalmi
bunu hamilelerin coxu his edir😂amma o ya doyundu yada terpenis degil

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım bağırsaklarindan gelebiir olabilir Oses

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar