Yardımm edin nolurr sütüm gelmiyo doymuyo oğlum 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Yardımm edin nolurr sütüm gelmiyo doymuyo oğlum 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,050 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımm edin nolurr sütüm gelmiyo doymuyo oğlum 😔😔
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hayırlı günler annlerim hasta olmuştuk ailecek 2 3 gün emmedi oğlum ondan sonra sütüm çok azaldı göğsüm bomboş göğsümü sıkarak sütü zor getiriyorum süt az olduğu için oğlum da emmiyo uyumuyo mama vermeyi düşünüyorum ama hangi mamayı vercem bilmiyorum bimin mamasını denedik tadı berbat hiç almadı emmedi tadı güzel olan mama var mı siz hangisini önerirsiniz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba hayırlı günler annlerim hasta olmuştuk ailecek 2 3 gün emmedi oğlum ondan sonra sütüm çok azaldı göğsüm bomboş göğsümü sıkarak sütü zor getiriyorum süt az olduğu için oğlum da emmiyo uyumuyo mama vermeyi düşünüyorum ama hangi mamayı vercem bilmiyorum bimin mamasını denedik tadı berbat hiç almadı emmedi tadı güzel olan mama var mı siz hangisini önerirsiniz
Senin sikman ile süt fazle gelmez canım zaten ama stres yapma bol bol su ve sık sık gogosunu sağ 15 dakika bir sağ sütun çoğalır tekrardan emme ile geri çoğalıyor merak etme mama konusunda bir bilgim yok bilen anneler yazar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Senin sikman ile süt fazle gelmez canım zaten ama stres yapma bol bol su ve sık sık gogosunu sağ 15 dakika bir sağ sütun çoğalır tekrardan emme ile geri çoğalıyor merak etme mama konusunda bir bilgim yok bilen anneler yazar
İnşallah yaa çok üzülüyorum aç olduğunu görünce doymadığını anlayınca çok üzülüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Emdikçe çoğalacak canım, bebeğin tükürüğü süt kanallarını açıyor emzirmek ten vazgeçme. Bugün bulgur pilavı ye bol süt yapıyor canım. Gaz da yapar ama süt olması için katlanırsın biraz. İnşallah artar sütün. Stres yapma benim stres yapınca azalıyor sütüm

Cemre

Kayıtlı Üye
rank

Emdikçe çoğalacak canım, bebeğin tükürüğü süt kanallarını açıyor emzirmek ten vazgeçme. Bugün bulgur pilavı ye bol süt yapıyor canım. Gaz da yapar ama süt olması için katlanırsın biraz. İnşallah artar sütün. Stres yapma benim stres yapınca azalıyor sütüm
Sürekli emziriyorum zaten inşallah dediğiniz gibi olur o uyumayınca dinlenme fırsatım olmuyo sürekli emdiği için de göğsüm dolmuyo en azından emzirdikten spnra mama verimde oda dinlensin bende kendime bakim biraz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Emerkende ağlıyo süt gelmediği için emdikten sonrada ağlıyo aç kaldığı için gece zaten sürekli göğsümde yutkunmuyo ama ağzında oynuyor
Emerken ağlıyor ise Gazi da olabilir canım iyi ayırt etmek lazım bebekler memede oyalanmaz henüz o bilinçte değil. Gece emiyor uyuyor ise sıkıntı yapma bol bol su i. Bol bol emzir. Dediğim gibi şuan senin dediğin şeyi benim oğlum da yapıyor... Emerken ağlıyor emdikten sonra ağlıyor hatta emmek istemiyor bile arada ama bu sütun olmadığı anlamına gelmiyor. Gazi olabilir sen sütun yok sanaraij ama göğüsün yumusak bile olsa içi asla boş değildir ki emrerek boşaltmış olabilir minik göğüsunu gece nasıl peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli emziriyorum zaten inşallah dediğiniz gibi olur o uyumayınca dinlenme fırsatım olmuyo sürekli emdiği için de göğsüm dolmuyo en azından emzirdikten spnra mama verimde oda dinlensin bende kendime bakim biraz
Yine sen bilirsin ama.mamaya alışınca göğüsunu bırakma ihtimali daha yüksek bir de sütun az diyorsan daha da yüksek.. en azından 2 3 gün daha emzirmeyi ve sütünü çoğalmaya dene her şey senin beyninde bitiyor sütüm yok dersen psikolojik olarak gider iyi düşün...

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Emerken ağlıyor ise Gazi da olabilir canım iyi ayırt etmek lazım bebekler memede oyalanmaz henüz o bilinçte değil. Gece emiyor uyuyor ise sıkıntı yapma bol bol su i. Bol bol emzir. Dediğim gibi şuan senin dediğin şeyi benim oğlum da yapıyor... Emerken ağlıyor emdikten sonra ağlıyor hatta emmek istemiyor bile arada ama bu sütun olmadığı anlamına gelmiyor. Gazi olabilir sen sütun yok sanaraij ama göğüsün yumusak bile olsa içi asla boş değildir ki emrerek boşaltmış olabilir minik göğüsunu gece nasıl peki
Gece hiç uyumuyo göğsümde uyuyo yatağına koyunca geri ağlıyo göğsümde beraber sefill bir uykumuz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gece hiç uyumuyo göğsümde uyuyo yatağına koyunca geri ağlıyo göğsümde beraber sefill bir uykumuz
Bu sütun olmadığı anlamına gelmez yanlız kuzum senin kokuna yada süt kokusuna alışmış olabilir şuan benim yaramaz oğlumu tarif ediyorsun.bak emzirdim kucağımda 2 dakika dalsin diye bekledim yatağa koydum sonuç yine uyandı yanına gitsem direk kokuma gözünü kapatıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar