Sorum var Yardımmmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Semiha gedik tarafından oluşturulan Yardımmmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 641 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımmmm
Konbuyu başlatan Semiha gedik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Semiha gedik

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar hamisler moralim çok bozuk ersey yolunda giderken biranda ayrıntılı ultrasona gittik dün 5.ayimizdayiz ve 2cm açılma varmış bol bol yatacaksın dinleneceksin dedi doktorumuz ve ilaç verdi :(böyle riski yaşayanlar neler yaptınız:((

Merve uzel

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar hamisler moralim çok bozuk ersey yolunda giderken biranda ayrıntılı ultrasona gittik dün 5.ayimizdayiz ve 2cm açılma varmış bol bol yatacaksın dinleneceksin dedi doktorumuz ve ilaç verdi :(böyle riski yaşayanlar neler yaptınız:((

Fırsatın varsa bolca dinlen ayağa çok kalkma Allahin izni ile bir sey olmaz progestan vermiştir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Çok geçmiş olsun canım mecbur kalmadıkça ayağa kalkma bol bol dinlen uzan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Canım bende iki ay yattım ilaç kullandım zamanında doğum yaptım. Sen doktorunun dediklerini uygula ilaçlarını düzenli kullan Allah in izniyle bişey olmaz. Stres yapma canım bol bol dinlen

Semiha gedik

Kayıtlı Üye
rank
Fırsatın varsa bolca dinlen ayağa çok kalkma Allahin izni ile bir sey olmaz progestan vermiştir
Evet evet ondan verdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende iki ay yattım ilaç kullandım zamanında doğum yaptım. Sen doktorunun dediklerini uygula ilaçlarını düzenli kullan Allah in izniyle bişey olmaz. Stres yapma canım bol bol dinlen
Saolun Allah razı olsun iyi geldi yorumunuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar