Yarık dudak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan Yarık dudak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,801 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarık dudak
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Evet ablacım gitim. Şimdi geldik. 2 saat muane sürdü. Doktor çok dikkatli bakdi
Dudak yarikligi var ama şuan çok az damak da da gözüküyor dedi. Organları felan yerinde fakat kordonunda bir damar eksik dedi. Yarın. Tekrar gel şefler eşliğinde tekrar bakılacak gerekirse sıvı alımı isterler yine dedi 😔😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet ablacım gitim. Şimdi geldik. 2 saat muane sürdü. Doktor çok dikkatli bakdi
Dudak yarikligi var ama şuan çok az damak da da gözüküyor dedi. Organları felan yerinde fakat kordonunda bir damar eksik dedi. Yarın. Tekrar gel şefler eşliğinde tekrar bakılacak gerekirse sıvı alımı isterler yine dedi 😔😔
İçini ferah tut kuzum rabbim dermansiz dert vermesin inslahh yarın hayırlısı sonuçlar alırsın umarım 🤲🏻 yarın yine haber edersin moralini yüksek tut bebeğinde etkilenir çünkü 😘

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
İçini ferah tut kuzum rabbim dermansiz dert vermesin inslahh yarın hayırlısı sonuçlar alırsın umarım 🤲🏻 yarın yine haber edersin moralini yüksek tut bebeğinde etkilenir çünkü 😘
İnşallah ablam iyiki varsın Allah razı olsun. Herşey Allah dan. İlk defa böyle bişey yaşıyorum ilk gebeligimde hiç sorun yoktu 😔 bakalım ablam yarın da onlar görsün. İyiki varsınız ablam yarın haber veririm ❤️🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah ablam iyiki varsın Allah razı olsun. Herşey Allah dan. İlk defa böyle bişey yaşıyorum ilk gebeligimde hiç sorun yoktu 😔 bakalım ablam yarın da onlar görsün. İyiki varsınız ablam yarın haber veririm ❤️🥰
Şu kadarini söyleyeyim benim teyzemin oğluna ayaklari içe dönük bir ayağı kısa böbreğin biri yok filan dediler. Şuan 4 aylık Allah'a şükür hiç bir sıkıntisi yok dediler hatta doktorlara kalsa ya doğmadan anne karnında vefat eder yada doğum dan sonra vefat eder dediler kimse kimin ne zaman öleceğini cidden sağlıklı mı değil mi bilemez Rabbimden başka bol bol dua et kuzum 😘🤲🏻

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Şu kadarini söyleyeyim benim teyzemin oğluna ayaklari içe dönük bir ayağı kısa böbreğin biri yok filan dediler. Şuan 4 aylık Allah'a şükür hiç bir sıkıntisi yok dediler hatta doktorlara kalsa ya doğmadan anne karnında vefat eder yada doğum dan sonra vefat eder dediler kimse kimin ne zaman öleceğini cidden sağlıklı mı değil mi bilemez Rabbimden başka bol bol dua et kuzum 😘🤲🏻
Çok geçmiş olsun ablacım bazen doktorlar abartiyor diyorlar inşallah öyle olur ,🤲🥰

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 21 hafta 4 günlük gebeyim 🌺
Hastaneye gitim bugun yarık dudakdan bahsetti duduga yarık ama damakda bir sorun yok dedi
Perinolijiye yönlendirdi yarın gidicem inşallah yine
Yanlız bu durumu yaşayan. Bebeğini aksine sağ saglim kucağına alan yada bu durumu yaşayıp da bebeğin. Ne zaman tedavi oldu yada geçti. Lütfen yaşayan varsa yazabilirmi 🤲🌺
Görümcem doğum yaptığında beklerken böyle bir olaya şahit oldum dr bebegin babasına açıklama yaptı damakta sorun yok sadece dudağında dedi ufak bir operasyon estetikten hallediyor diye yalnız doğduğunda sen hemen emziremiyorsun dudağından dolayı orada annenin haberi yoktu dr neden büyük ultrasona girmedi dedi şimdi ben anneye nasıl diyim dedi estetisyen olan başka hastaneye sevk edildi sen iyi ki girmişsin bunun bilincindesin canım böyle oldu diye hamileliğini kötü geçirme rabbim sifa versin sağlıkla kavuşun inşallah

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem doğum yaptığında beklerken böyle bir olaya şahit oldum dr bebegin babasına açıklama yaptı damakta sorun yok sadece dudağında dedi ufak bir operasyon estetikten hallediyor diye yalnız doğduğunda sen hemen emziremiyorsun dudağından dolayı orada annenin haberi yoktu dr neden büyük ultrasona girmedi dedi şimdi ben anneye nasıl diyim dedi estetisyen olan başka hastaneye sevk edildi sen iyi ki girmişsin bunun bilincindesin canım böyle oldu diye hamileliğini kötü geçirme rabbim sifa versin sağlıkla kavuşun inşallah
İnşallah geçmiştir. Çok üzücü bir durum sonradan duyunca gercekden
Ama emziremedigimi bilmiyordum hemen nasıl beslenecek peki yani hemen yapmiyolarmis bildiğim kadarı ile. O yüzden sorudum ablacım

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah geçmiştir. Çok üzücü bir durum sonradan duyunca gercekden
Ama emziremedigimi bilmiyordum hemen nasıl beslenecek peki yani hemen yapmiyolarmis bildiğim kadarı ile. O yüzden sorudum ablacım
Dr burundan sonda takılıp yani serum hortumu gibi ameliyat yapılana kadar onunla beslenecek dedi öyle anlattı dediğim gibi bu düzelebilsen bir süreç rabbim başka hastalık vermesin bu geçecek bir süreç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar