Yarın Doğum Var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir Mucize tarafından oluşturulan Yarın Doğum Var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,953 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın Doğum Var
Konbuyu başlatan Bir Mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu nasıl bir duygu selidir ,heyecan,endişe,korku,mutluluk... Bir sürü duygu aynı anda. Vakit hem geçsin hem geçmesin istiyorum. Bebeğimin karnımdaki hareketlerine o kadar alıştım ki. Bir de sezeryan doğum, vaktinden önce doğum. Sanki bebeğimin rahatını bozacakmış gibi hissediyorum 🥺🤷‍♀💕💕

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu nasıl bir duygu selidir ,heyecan,endişe,korku,mutluluk... Bir sürü duygu aynı anda. Vakit hem geçsin hem geçmesin istiyorum. Bebeğimin karnımdaki hareketlerine o kadar alıştım ki. Bir de sezeryan doğum, vaktinden önce doğum. Sanki bebeğimin rahatını bozacakmış gibi hissediyorum 🥺🤷‍♀💕💕
Kaçıncı haftadasin canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin bende sezeryan olmayı düşünüyorum ilk hamileligim normal dogumdan cok fazla korkuyorum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Sag salim al kucagina inwallah yavrunu canim inwallah daha rahat yeri senin kolarinda uyudugunda fark edeceksin 🤲🏻Rabim anali babali buyutsun inwallah😘🤗

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftadasin canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin bende sezeryan olmayı düşünüyorum ilk hamileligim normal dogumdan cok fazla korkuyorum
Âmin inşallah canım 🙏 37+3 olduk ,benim de ilk hamilelik, zorunluluk olmasa normal yapmayı isterdim inan ki sezeryan daha korkutucu geliyo bana🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sag salim al kucagina inwallah yavrunu canim inwallah daha rahat yeri senin kolarinda uyudugunda fark edeceksin 🤲🏻Rabim anali babali buyutsun inwallah😘🤗
Âmin inşallah canım 🙏 Bir yandan onu görmeyi, ona dokunmayı sevmeyi de o kadar sabırsızlıkla bekliyorum ki

Ayy ne güzel ya iple çekiyoruz o günün gelmesini hayırlısı ile kavuş canım duyguların yoğundur şimdi artık beklenen yolcu kapıda 🤲🤲🥰😍
İnşallah canım , inanılmaz bir duygu yoğunluğu var, hep bugünün gelmesini bekleyip ,gün geldiğinde de yerinde duramamak ,bir de ilk olması heyecanı, Allah herkesi yavrusuna kavuştursun sağlıcakla 🙏🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Âmin inşallah canım 🙏 37+3 olduk ,benim de ilk hamilelik, zorunluluk olmasa normal yapmayı isterdim inan ki sezeryan daha korkutucu geliyo bana🥺

Âmin inşallah canım 🙏 Bir yandan onu görmeyi, ona dokunmayı sevmeyi de o kadar sabırsızlıkla bekliyorum ki

İnşallah canım , inanılmaz bir duygu yoğunluğu var, hep bugünün gelmesini bekleyip ,gün geldiğinde de yerinde duramamak ,bir de ilk olması heyecanı, Allah herkesi yavrusuna kavuştursun sağlıcakla 🙏🙏
Amin canım benim 🤲🤲

...

Moderator
Mod
rank
İnan canım onu kollarına aldığında ona dokunduğunda.Karnındaki hareketlerini aclarını herşeyi unutuyorsun.Ben doğumdan sonra sevinç heyecan o geceyi uyuyamıyorum.Çok güzel bir duygu.Rabbim isteyen herkese tattırsın🤗

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel kız keşke bende bugün alsam kucağıma Allahım bir avazda kurtarsın sağlıkla mutlulukla al k5cagına

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Korkma cnm herşey çok güzel olur Allah’ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar