Yarın doğuma gidecem ama grip oldum

• Konbuyu başlatan İkiprensannesi
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkiprensannesi tarafından oluşturulan Yarın doğuma gidecem ama grip oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,347 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın doğuma gidecem ama grip oldum
Konbuyu başlatan İkiprensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dondu fatma
İ

İkiprensannesi

Guest
Merhaba kizlar yarın sezeryanla doğum yapacağım. Genel anestezi istiyorum yarımdan korkuyorum ama grip oldum bu gün aceba genel anestezi olabilirmiyim bilgisi olan var mı ?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kavuş canım onu sen mi seçiyorsun bilmiyorum ama belden uyuşturma daha kolay inan benimde ikinci gebeliğim yine belden isteyeceğim kısmetse

Merhaba kizlar yarın sezeryanla doğum yapacağım. Genel anestezi istiyorum yarımdan korkuyorum ama grip oldum bu gün aceba genel anestezi olabilirmiyim bilgisi olan var mı ?
bence yarım uyuşturulma iyi canım tamamen uyutulmada kendini toparlaman zor oluyor ama karar senin bide grip olmuşsun geçmiş olsun doktoruna danış sor yani ama ben belden uyuşturma taraftarıyım

İlknurnur

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kavuş canım onu sen mi seçiyorsun bilmiyorum ama belden uyuşturma daha kolay inan benimde ikinci gebeliğim yine belden isteyeceğim kısmetse
Saol canım. Etrafımdakiler bel ağrısı yapıyor belden uyuşturma dediler bide panik olurum diye korkuyorum oyuzden genel istemeyi düşünüyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bence yarım uyuşturulma iyi canım tamamen uyutulmada kendini toparlaman zor oluyor ama karar senin bide grip olmuşsun geçmiş olsun doktoruna danış sor yani ama ben belden uyuşturma taraftarıyım
Saol canım. Korkuyorum panik olurum diye oyuzden cesaret edemiyorum

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
3 sene önce sezaryen doğuma gittiğimde griptim yarım uyuşturma yaptılar nefes darlığı çekersin anlamayız diye yalvardım ağladım yine de tam bayiltmadilar ben ikna edemedim yani doktorlari hastalık durumunda tam bayiltmiyorlar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım. Etrafımdakiler bel ağrısı yapıyor belden uyuşturma dediler bide panik olurum diye korkuyorum oyuzden genel istemeyi düşünüyorum

Panik atak varsa birşey diyemem ama bel ağrısı hiç olmadı abarttıkları kadar yok inanma canım

Alaz

Kayıtlı Üye
rank

Canım sakinlestirci veriyolar doğum esnasında o kadar güzel geçiyor ki anlamıyorsun bile hem cok özel anlar bence belden uyuşturmadı ol hemde hastasın riske atma narkoz bu durumda tehlikeli olabilir.Ustelik doğumdan sonraki o en keskin ağrıyı hissetmeyeceksin en güzel yanı da bu hemencik bebeğine kavuşursun

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de genel anestezi ile oluyordu dogumlarim ama dün doğum yaptım grip oldum diye spinal yaptılar ve test yapmadığım için kovide yatırdılar doğumdan sonra test yapıldı negatif çıkınca normal odaya aldılar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar