Sorum var Yarın doğuma gidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Yarın doğuma gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 366 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın doğuma gidiyorum
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurhanım

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35+4 te sezeryan ile doğum yapacağım yarın dikişlerim de sıkıntı olduğu için beklemek istemedi doktor 3.sezeyanım olcak 3 sezeryan olup sıkıntı yaşayan oldu mu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 35+4 te sezeryan ile doğum yapacağım yarın dikişlerim de sıkıntı olduğu için beklemek istemedi doktor 3.sezeyanım olcak 3 sezeryan olup sıkıntı yaşayan oldu mu
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım dikişlerine Ne gibi bir sıkıntı var 35 + 4 daha erken değil mi kuzum

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm sağlıkla al kucağına inşallah
Amin inşallah canım Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım dikişlerine Ne gibi bir sıkıntı var 35 + 4 daha erken değil mi kuzum
Amin canım Allah razı olsun yırtılma olasılığı varmış erken evet ben normal erken doğum yapyorum ilk oğlum 35 te doğdu küvezde kaldı buda kalır mı bilmiyorum çok zor geliyo şuan düşününce canım

Daha erken değil mi cnm rabbim yardımcın olsun canım inşallah
Amin canım amin inşallah erken ama dikişlerim yırtılabilirmiş riske atamam dedi geri dönüşü olmaz dedi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

Amin canım Allah razı olsun yırtılma olasılığı varmış erken evet ben normal erken doğum yapyorum ilk oğlum 35 te doğdu küvezde kaldı buda kalır mı bilmiyorum çok zor geliyo şuan düşününce canım

Amin canım amin inşallah erken ama dikişlerim yırtılabilirmiş riske atamam dedi geri dönüşü olmaz dedi
Hmm anladım cnm hakkında hayırlısi olsun bende yarın gidiyorum doğuma inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Yaa inşallah güzel geçer canım korkma rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayrlı haberlelerle postunu bekliyorum 🤗

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım cnm hakkında hayırlısi olsun bende yarın gidiyorum doğuma inşallah
Seninde hakkında hayırlısı olsun canım kaç haftalık sın

Yaa inşallah güzel geçer canım korkma rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayrlı haberlelerle postunu bekliyorum 🤗
Amin canım benim amin inşallah yaa vallaha o kadar çok istiyorum ki sorunsuz geçmesini

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm
Amin canım Allah razı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar