Yarın doğuma gircem dua bekliyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysel merve tarafından oluşturulan Yarın doğuma gircem dua bekliyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 334 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın doğuma gircem dua bekliyorum
Konbuyu başlatan Aysel merve
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Yarin allah nasip ederse dogum yapcam 2 . Dogumum ilki genel aneztesili sezeryan yaptım inanilmaz canim aciyodu oyuzden cok korkuyorum ayni aciyi cekmekten spinal anetisi oluyim diyorum ama hala kararsizim yarin karar vermem lazim fikirlerinize ihtiyacim var
Ben spinal oldum canım çok rahat geçti acı hissi olmadı bişey hissetmedim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yarin allah nasip ederse dogum yapcam 2 . Dogumum ilki genel aneztesili sezeryan yaptım inanilmaz canim aciyodu oyuzden cok korkuyorum ayni aciyi cekmekten spinal anetisi oluyim diyorum ama hala kararsizim yarin karar vermem lazim fikirlerinize ihtiyacim var
Cnm prenses doğum rahatmis..öyle duydum çoğu kişiden ..

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Benim 1 geneldi zordu 2 geneldi daha kolay geçti aslında sabah benimde 3 sezeryan yarın söyleyecekler genel olur umarim canım rabbim yardımcı olsun yattın mi hastaneye

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bir avazda kurtarsın canım ❣️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar