Yatakta kalma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Yatakta kalma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,853 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yatakta kalma
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hıc yatmadım canım hemen ayaklandım cok sukur Bı kac sonra hıc dogum yapmıs gibi degıldım bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım 2 doğumum da normal benim hiç yatmadım ilkinde hastaneden çıktığım gibi 5 6 saat yol gittim ikincide de az ağrım vardı ama gayet iyiydim her işimi kendim yapıyordum
Masallah ıyı gıtmısın 6 saat yol canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Masallah ıyı gıtmısın 6 saat yol canım
Canım ilkinde doğum yapmış gibi bile değildim valla ben odaya tekerlekli sandalye ile götürdüler iyiyim ben yürümek istiyorum diyordum 😂 izin vermediler tabi oda da 1 2 saat durdum bebek emdi uyudu falan annem yanımdaydı zaten bahçeye çıktım hava almaya yürüdüm biraz. İkincide az bi ağrım sancım vardı ama yine doğumdan çıktığım gibi ayaklandım hastanede kalırken bile yatmadım gezinip duruyordum kurt var sende diyordu millet 😂 3 de ağrın çok olur hemen kalkamazsın diyorlar ama öyle olmaz inşallah

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
2. De olmadıysa 3 de hıc Olmaz canım merak etme dolanmak cok ıyımıs dogumdan sonra bende yatmadım hemen ayaklandım cok cabuk toparlandım yatsam kalkamazdım heralde 🤣

Canım ben bir gün bile kalmadim zalim kaynanam sağolsun ayakta atlatim çok zordu ya
Neyi dinlendirmedı ki kayananan

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
2. De olmadıysa 3 de hıc Olmaz canım merak etme dolanmak cok ıyımıs dogumdan sonra bende yatmadım hemen ayaklandım cok cabuk toparlandım yatsam kalkamazdım heralde 🤣

Olmaz inşallah canım ☺️ aynen yattı mı hiç kalkamaz insan

Eslem

Kayıtlı Üye
rank

Neymiş iş kalmış kim yapicakmis çok dikisim vardi yurumekte çok zorlsniyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar