Sorum var Yatışım yapıldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Yatışım yapıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 676 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yatışım yapıldı
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün post açmıştım hafif kanamam var diye bugün kanamam daha da çoğaldı açile geldik doğum başlangıcı 1 parmak açılan var dedi sancı da çıktı yatışımı yaptılar dua edin bana kızlar bide doğum tahmini olarak ne zaman olur acaba bilginiz varsa benimle paylaşırmısınız 😘🌺💖
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım açılman çabuk olursa bir kaç saate doğum olabilir canım benim ilk doğum 7 saat sonra olmuştu rabbim bir sancıda kurtarsın inşallah

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün post açmıştım hafif kanamam var diye bugün kanamam daha da çoğaldı açile geldik doğum başlangıcı 1 parmak açılan var dedi sancı da çıktı yatışımı yaptılar dua edin bana kızlar bide doğum tahmini olarak ne zaman olur acaba bilginiz varsa benimle paylaşırmısınız 😘🌺💖
Canım. Hayırlısı olsun inşallah sağ sağlım. Al kucana bebişini 🥰😘🤲

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar