Yedi aylık yaşar sekiz aylık yaşamaz tabiri doğru mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza tarafından oluşturulan Yedi aylık yaşar sekiz aylık yaşamaz tabiri doğru mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,859 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yedi aylık yaşar sekiz aylık yaşamaz tabiri doğru mu
Konbuyu başlatan Ravza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Alfa1

Kayıtlı Üye
rank
34'ü geçtikten sonra korkmayın hiç coger gelişimi de tamamlanmis oluyor ve 34.5 haftadan sonrası 9 aya giriyor..
Benim o haftalarda açılmamış vardi 34 geçtin artık ne zaman gelirse korkma dedi.. 38 de geldi..
İnşallah bizde buluruz 38 39 ları
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haftayı TM olarak bilmiyorum cnm ama 8 e yeni girmişti 🤗🤗cnm isallah hayirlisiyla kucağımıza alırız hepimiz sağlıklı. 3 ama yinede çok heyecanlıyım 🤰🤰
Benimde 3.kız.ama hepsinde ayrı heyecan oldu.rabbim verdi çok şükür ki seviniyoruz😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen bi belirti hşssetmedin yani öyle mi? Anladım canım bi süre daha bekler inşallah küçük daha doğum için
Aynen bişey hissetmedim.inşallah bekler 38 e kadar filan.

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben bunu bir yerde daha duydum ama sacma geliyor canim Rabbim nasip ederse her turlu yasar 7 aylik kucuk oldugu icin zor ama 8 aylik yasar niye yasamasin 6 kardesiz en kucuk haric hepimiz 8 aylikiz acele ettigimiz zaman der annem karnimdada durmadilar sabirsizlar diye ikizlerin bazilarini 8 aylikken sezeryanla aliyorlar o soylentilere takmayin Rabbim izin verirse her turlu yasar

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Bı arkadaşım 8 aylık sancı ve açılma varmış ve sancıyi durdurmuslar bekletmek için 7 aylık olsa alırdık ama 8 aylık yaşamaz demiş 7 aylık yaşayan 8 aylık daha gelişmiş olmaz ki ben pek inanmadım buna da siz duydunuz mu böyle birşey
Yalan bnce her ikisi de yaşar bütün bilgilerde war bu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar