Yeme sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Yeme sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 671 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeme sorunu
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba güzel anneler benim kızım 10 aylık ek gıdaya geçtiğimiz günden beri pütürlü verdim herşeyi çatalla ezdim bu ay itibariyle eline dilimleyip salatalık havuç elma filan veriyorum yutmuyor koparıp tükürüyor ama ben küçük parçalar halinde yada kaşıkla verirsem yutuyor sizce neden böyle
Kızım da bu ayda öyleydi canım sonra ki aylar düzeliyor kendini keşfediyor yavaş yavaş öğrenecek kızım bir yaşında tok olduğunda dediğin gibi yapıyor çıkarıyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Alerjisi var zaten yediğimiz şeyler sınırlı o yüzden çok dikkat etmeye çalışıyorum inşallah düzelir tekrardan çok teşekkür ederim 😊
Rica ederim canım alerji zor ne yedireceğini şaşıyor insan Allah kolaylık versin ama 1 yaşından sonra düzeliyor genelde inşallah öyle olur 🙏🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba güzel anneler benim kızım 10 aylık ek gıdaya geçtiğimiz günden beri pütürlü verdim herşeyi çatalla ezdim bu ay itibariyle eline dilimleyip salatalık havuç elma filan veriyorum yutmuyor koparıp tükürüyor ama ben küçük parçalar halinde yada kaşıkla verirsem yutuyor sizce neden böyle
Kuzum sen öyle alıştırdigin için dır zamanla düzelir

Tüm sayfalar yüklendi.