Sorum var Yeni doğan bebeğimde akciğer enfeksiyonundan solunum sıkıntısı var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülbahar tarafından oluşturulan Yeni doğan bebeğimde akciğer enfeksiyonundan solunum sıkıntısı var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 296 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan bebeğimde akciğer enfeksiyonundan solunum sıkıntısı var
Konbuyu başlatan Gülbahar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gülbahar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 13 Haziran pazartesi günü 38 haftalıkken sezeryana alındım bebeğimde akciğer enfeksiyonundan solunum sıkıntısı çıktı diye kucağıma almadan yoğun bakıma alındı nefes almakta zorluk çekiyormus 14 gün oldu hala nefes almakta zorluk çekiyor doğumumun 2. Günüde akciğerinde hava kaçması olmuş dediler o geçmiş çok şükür merak ettigim bu solunum sıkıntısı ne zmn geçer aranızda benim yaşadığımi yaşayan varmı acaba daha. Kucağıma alamadım hala hastanede 😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba 13 Haziran pazartesi günü 38 haftalıkken sezeryana alındım bebeğimde akciğer enfeksiyonundan solunum sıkıntısı çıktı diye kucağıma almadan yoğun bakıma alındı nefes almakta zorluk çekiyormus 14 gün oldu hala nefes almakta zorluk çekiyor doğumumun 2. Günüde akciğerinde hava kaçması olmuş dediler o geçmiş çok şükür merak ettigim bu solunum sıkıntısı ne zmn geçer aranızda benim yaşadığımi yaşayan varmı acaba daha. Kucağıma alamadım hala hastanede 😔
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah kuzum
Tez zamanda kavuşursun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar