Yeni dogan bebekde dil şişmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde edapsr tarafından oluşturulan Yeni dogan bebekde dil şişmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 409 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni dogan bebekde dil şişmesi
Konbuyu başlatan edapsr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

edapsr

Kayıtlı Üye
rank
Yenidogan bebekde dil sismesi yasayan oldu mu acaba ? Bebegim dili sis oldugu icin beslenemiyor suan hastanede ve kan sekeri düşüyor vermiyolar bana yasayan varsa lutfen bana bilgi verirmi doktorlar fazla bilgi de vermiyolar gostermiyolarda yogun bakimda yatiyo kuzum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yenidogan bebekde dil sismesi yasayan oldu mu acaba ? Bebegim dili sis oldugu icin beslenemiyor suan hastanede ve kan sekeri düşüyor vermiyolar bana yasayan varsa lutfen bana bilgi verirmi doktorlar fazla bilgi de vermiyolar gostermiyolarda yogun bakimda yatiyo kuzum
Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin ilk defa duyuyorum netten baktım biraz da inşallah kötü bişey çıkmaz dru kimse git odasına konuş sor nedir nedendir ne yapılmalı diye rabbim bi an önce kavuştursun yavruna inşallah

edapsr

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun Allah şifa versin ilk defa duyuyorum netten baktım biraz da inşallah kötü bişey çıkmaz dru kimse git odasına konuş sor nedir nedendir ne yapılmalı diye rabbim bi an önce kavuştursun yavruna inşallah
internetten baktim bende hic bisey yazmiyor arastiriliyomus simdiden hicbisey demiyolar aminn insallah tesekkur ederim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Alerjik bi durum olabilir belki geçmiş olsun dil şişmesi çok önemli bi mevzu normal insanlarda bile süte alerjisi mi var acaba Geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar