Yeni doğan burun tıkanıklığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Yeni doğan burun tıkanıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 859 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan burun tıkanıklığı
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
11 günlük bebeğim hiriltisi var doktora götürdük burundan dedi pek üstüne gitmedi görünürde burnunda birşey yok. Ama ileri kısmında demek ki birşey var ki nefes almakta zorluk çekiyor bana biri akıl versin napmaliyim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
11 günlük bebeğim hiriltisi var doktora götürdük burundan dedi pek üstüne gitmedi görünürde burnunda birşey yok. Ama ileri kısmında demek ki birşey var ki nefes almakta zorluk çekiyor bana biri akıl versin napmaliyim
Şimdi kuzum önce evi güzelce temizle toz al sonra havalandir buhar makinen varsa biraz odaya buhar ver yoksa sıcak su kaynat bir köşeye koy ortam nem seviyesini kontrol et serum fizyolojik damlat burun aspiratoruyle çek ama çok zorlama çünkü kilcal damarlar zarar verebilirsin bazılari serumu siringayla burun deliğine sıkıp diğerinden akitiyorlar ama ben onu hiç denemedim beceremem diye

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Burun aspiratörüyle iyice çektir rahatlar canım benim kizdada oldu yaptım geçti

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi kuzum önce evi güzelce temizle toz al sonra havalandir buhar makinen varsa biraz odaya buhar ver yoksa sıcak su kaynat bir köşeye koy ortam nem seviyesini kontrol et serum fizyolojik damlat burun aspiratoruyle çek ama çok zorlama çünkü kilcal damarlar zarar verebilirsin bazılari serumu siringayla burun deliğine sıkıp diğerinden akitiyorlar ama ben onu hiç denemedim beceremem diye
Canım o yöntem çok tehlikeli ben 3 kez denedim 2 si iyiydi ama 3.de oğlum tıkanda çok korktum bidaha denemedim.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum sütünü damlat hemen acıyor benim kızım 2 aylık tikandikca damlatiyrum sütümü hemn cikariyor psiliqi burnu açılıyor. Bi zararı qercekten yok. Biraz önce damlattm mesela hapsurdu çıkardı hemn. Yinede sen bilirsin hanqi yöntemi uyqularsan

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Canım o yöntem çok tehlikeli ben 3 kez denedim 2 si iyiydi ama 3.de oğlum tıkanda çok korktum bidaha denemedim.
Canım sen bilirsin ama o tıkanıklık gecmesse rahatlamaz başka yöntem varsa dene deniz suyuyla yumusat çektir bide denemediysen allah şifa versin inşallah

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen bilirsin ama o tıkanıklık gecmesse rahatlamaz başka yöntem varsa dene deniz suyuyla yumusat çektir bide denemediysen allah şifa versin inşallah
Birde her serum fizyolojik işe yaramıyor bazilari çöp eczacıya şöyle kuzum ona göre iyi bişey versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar