Yeni dogum yapmış anns

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Seymanur tarafından oluşturulan Yeni dogum yapmış anns başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,536 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni dogum yapmış anns
Konbuyu başlatan Seymanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezel Eslem Elvin ❤️🧿❤️

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben dogum yapali 3 gun oldu goguslerum emzirirken bebegimi cok aciyo uçları bole dilik dikik yara gbu oldu lansinoh göğüs kremini aldim ama fayda etmiyor sizce ne yapmalıyım ne gecirir bilgisi olan yardim etsin
😥😥😥 sabir diliyorum 5 ay önceye döndüm şu an ölçümden omur gitti arada göğsümü dinlendirmek için pompa ile sağdım ben bide üstüne mastit oldum lansinoh bende kullandım kısa süreli rahatlattı keşke bir onarım olsa off offff

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben dogum yapali 3 gun oldu goguslerum emzirirken bebegimi cok aciyo uçları bole dilik dikik yara gbu oldu lansinoh göğüs kremini aldim ama fayda etmiyor sizce ne yapmalıyım ne gecirir bilgisi olan yardim etsin
Cnm ben de 23 gündür doğum yaptım hiç Bi krem etki fayda etmiyor ben daha yeni Bi tane lansinoh krem bitirdi sade ağrıyı hafifleto onun dışında aynı bebeğimin ağzına koyana kadar ömrümden ömür gidiyor 😟

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende 28 gün önce doğum yaptım aynı sorun bende de oldu ne yazık ki kremler pek fayda etmiyor çünkü sürekli emzirdigimiz için krem etki göstermeden yıkamak zorunda kalıyoruz benim sana tavsiyem zorda olsa sık sık emzir ve sütünü göğüs ucuna sür ayrıca göğsün sistiginde sıcak suyla masaj yapıp mutlaka sağıp yumuşat ve göğsünü temiz tut böylelikle hem mastit olmasının da önüne geçmiş olursun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gümüş kapak al canım vakit kaybetme ilerlemesini engeller baya faydasını görürsün kendi sütünü de ıslatmak için sür acısını alır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar