Sorum var Yeni evlendim Kaynanam bizimle kalmak istiyor

• Konbuyu başlatan Yenievli
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenievli tarafından oluşturulan Yeni evlendim Kaynanam bizimle kalmak istiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 921 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni evlendim Kaynanam bizimle kalmak istiyor
Konbuyu başlatan Yenievli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız ben yeni evliyken eşimin eşek kadar ikitane yeğeni bizde kaldi bir haftaligina geldiler 7 8 ay kaldılar en sonunde bir kıyamet kopardım evi terk ediyorum dedim çıldırdim ama ne çamaşırı biter ne yemeği biter ne istekleri biter evi otel gibi kullanılırlar baştan tepki koymadım çünkü kabul ettim ama sonra benim evliliğim bitiyordu zaten göze almıştım dedim ya yeğenlerin yaa ben baktım gitmiyorlar anneme gittim 2 3 gun baktım geldi beni aldı yegenleride gitti şimdi annesi için tepki vermek doğru değil ama başında kocası varmış baştan nasıl gidiyorsa hep öyle gidiyor haberin olsun neticede annesi ama uygun bir dille konuş sonra kötü bizler oluyoruz misafir sevmiyor insan sevmiyor oluyoruz
Ne uyanıklar var ya madem evlendirmeden alın tutun bi ev yaşayın yok illa hizmetçi lazım elin kızı ne güne duruyor, anamız da bizi zaten ele hizmet için doğurmuş bakmış büyütmüş

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 19 yaşındayım yeni evlendim. Kaynanam ilk haftadan itibaren bize yerleşti. Kayınbabam ile geçinemedigini benimde çok genç oldugumu ev yemek işlerimde yardım edecegini dile getirip eve yerleşti.
Gidecek yerim yok ben o adamla yapamıyorum diye kaldı. Eşimde ne yapalım sokaga mı atalım diye
Ne yapmalıyım akıl verin😔
Tamamda başta oğlunu seninle evlendirirken 19 yaşında olduğunu biliyordu birde niye gelip size yerleşiyor ne saçma sapan işler yaa asla kabul etme yerlestimi dahada gitmez ben sana söyliyeyim seninde annen gelsin kalsın sende bakalım nasıl oluyormuş

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kayınbabanla kayinvalidenin arasını düzeltmeye çalış bir an önce gitsin eşinin annesi ya biraz dursun bakalım hayatın bize ne getireceği belli olmaz sende olsa olsa ne kadar kalabilir ki sen sevgide saygıda kusur etme bakalım nereye kadar biran önce barıştırma ya bak
Katılıyorum

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ne uyanıklar var ya madem evlendirmeden alın tutun bi ev yaşayın yok illa hizmetçi lazım elin kızı ne güne duruyor, anamız da bizi zaten ele hizmet için doğurmuş bakmış büyütmüş
Vallaha hiç sorma zaten yeni evlisin adapte olmaya çalışıyorsun birde başına musallat oluyorlar vallaha hiç kolay değil Allah bu arkadaşında yardımcısi olsun

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canım kabul etmesen çok daha iyi olur diye düşünüyorum çünkü biliyoruz görüyoruz malesef kaynanaların nasıl olduğunu ha içlerinde illaki iyisi vardır ama benim kaynanam evlendiğim ilk bir yıl ı melek gibi kadındı taki birlikte yaşamaya başlayınca gördüm gerçek yüzünü yani Allah korusun yuvan bile yıkılabilir tabi yinede senin düşüncen görüşüne kalmış canım Rabbim sana kolaylık versin

3

3sehzade annesi

Guest
Merhaba kızlar 19 yaşındayım yeni evlendim. Kaynanam ilk haftadan itibaren bize yerleşti. Kayınbabam ile geçinemedigini benimde çok genç oldugumu ev yemek işlerimde yardım edecegini dile getirip eve yerleşti.
Gidecek yerim yok ben o adamla yapamıyorum diye kaldı. Eşimde ne yapalım sokaga mı atalım diye
Kesinlikle bilerek yapiyor simdiye kadar nerdeymis anneni cagir o da gelsin kalsin bakalim.. Ne kadar sacma ve dusuncesiz insnalar yaa.. Bisey desen olmaz demesen olmaz

3

3sehzade annesi

Guest
Kesinlikle bilerek yapiyor simdiye kadar nerdeymis anneni cagir o da gelsin kalsin bakalim.. Ne kadar sacma ve dusuncesiz insnalar yaa.. Bisey desen olmaz demesen olmaz
Tamamda başta oğlunu seninle evlendirirken 19 yaşında olduğunu biliyordu birde niye gelip size yerleşiyor ne saçma sapan işler yaa asla kabul etme yerlestimi dahada gitmez ben sana söyliyeyim seninde annen gelsin kalsın sende bakalım nasıl oluyormuş
Kesinlikle katiliyorum. Simdi tepkini koydun koydun yoksa gecmis olsun bununla da kalmaz böyle insanlar tecrubeyle sabit

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bence bahaneler sıralamış onların aklında en başından beri bu vardır eminim. Bir zaman sonra ya seni kendi evine götürür beraber yaşarsınız yada kayın babanda gelir sizde yaşar. Ailene konuyu aç onlar müdahale etsinler

Tüm sayfalar yüklendi.