Yeni hamile

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emelemre tarafından oluşturulan Yeni hamile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,573 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamile
Konbuyu başlatan Emelemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emelemre

Emelemre

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olduğumu yeni öğrendimm sigarayı bırakmak istiyorum ama canım istiyo nasıl bırakabilirim sizce

Emelemre

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile oldugumu bilmeden midem bulandı bıraktı 5 ay dır icmiyorum esim içiyordu onun kokusundan bile tiksiniyordum oda bıraktı icemiyoz
Ne güzel vallaa keşkeki bende de olsaa benimkü. Daha 3 haftalıkk ama hiç mide bulantım felan yook
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim öyle olmuştu hiç cnm istemedi ilk hamileliğimi öğrendiğimde günde bir iki günde bir gidiyordum sonra bulantı başladı içince istiğfar ediyordum tiksindim
O iğrenmenin bana da gelmesni diliyorumm ama hiç bi bulantımm yook

Emelemre

Kayıtlı Üye
rank
4 vaya beş haftalikken başlar sonra sogan suyun kokusundan bile tiksinmiştim sut bile içemedim daha yeni canim hayirli olsun saglikla gelsinler
Amin inşallah sağlıklı sıhhatli gelsinler inşallahh bekllimm o zaman ben biraz dahaa bü tiksinme gelir inşallahh sigaradan uzak durmaya çalışıyorum ama insan oğlu iştee istiyoo 🥰🥰🥰

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel vallaa keşkeki bende de olsaa benimkü. Daha 3 haftalıkk ama hiç mide bulantım felan yook

O iğrenmenin bana da gelmesni diliyorumm ama hiç bi bulantımm yook
Daha yeni ya ondan canim mide bulantisi zayıflattı bile kalvalti bile yapamıyordum ins bırakırsın benis istemeycem icmeni🤰🤰

Amin inşallah sağlıklı sıhhatli gelsinler inşallahh bekllimm o zaman ben biraz dahaa bü tiksinme gelir inşallahh sigaradan uzak durmaya çalışıyorum ama insan oğlu iştee istiyoo 🥰🥰🥰
Anlıyorum seni tiksinme olacak ama aklında gelecek içene bile susman olacaksin gözümün önünde içiyor diye 1 hafta kendini tut sonra bırakırsın paket almamaya çalış icenden uzak dur

Emelemre

Kayıtlı Üye
rank
Daha yeni ya ondan canim mide bulantisi zayıflattı bile kalvalti bile yapamıyordum ins bırakırsın benis istemeycem icmeni🤰🤰

Anlıyorum seni tiksinme olacak ama aklında gelecek içene bile susman olacaksin gözümün önünde içiyor diye 1 hafta kendini tut sonra bırakırsın paket almamaya çalış icenden uzak dur
Evde eşim içioo napsan evden mi kovsamm 🤗🤗

Valla inşallah dediğin gibii olurrr sabırla bekliyorum tksinmeyi

Tüm sayfalar yüklendi.