Yeni hamilelikte Akıntı normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NESLİ008 tarafından oluşturulan Yeni hamilelikte Akıntı normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 967 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamilelikte Akıntı normal mi
Konbuyu başlatan NESLİ008
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

NESLİ008

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 +2 günlük, hamileyim adet olckmışım gibi, ağrım oluyor ama arada bşyin aktığını hssdyorum kan diye korkup hemen lavaboya gidip bakıyorum akıntı glyor su gibi , normalmi bilmiyorum çok korkuyorum kaşıntım fln olmuyor ama iç Çamaşrm da hep, ıslaklık oluyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 5 +2 günlük, hamileyim adet olckmışım gibi, ağrım oluyor ama arada bşyin aktığını hssdyorum kan diye korkup hemen lavaboya gidip bakıyorum akıntı glyor su gibi , normalmi bilmiyorum çok korkuyorum kaşıntım fln olmuyor ama iç Çamaşrm da hep, ıslaklık oluyor
Bu dönemlerde akıntın olması çok normal kuzum ağrı yerleşme ağrısı bebeğin büyüyor içeride kanama olmadığı sürece sıkıntı yok. Bol bol dinlenmeni ve günlük ped kullanmanı öneririm

NESLİ008

Kayıtlı Üye
rank
Bu dönemlerde akıntın olması çok normal kuzum ağrı yerleşme ağrısı bebeğin büyüyor içeride kanama olmadığı sürece sıkıntı yok. Bol bol dinlenmeni ve günlük ped kullanmanı öneririm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşkkür ederim çok fzla olması beni endişelendirdi birazda

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm gebelikte sık sık yaşayacağın bı durum akıntı olur korkma

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşkkür ederim çok fzla olması beni endişelendirdi birazda
Hiç endişelenecek bişey yok canım strese sokma kendini normal şeyler bunlar bende ilk başlarda korktum ama doktorum bunların doğal olduğunu kanama olmadığı sürece sıkıntı olmayacağını söyledi

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk zamanlar öyleydim doktor normal dedi lekelenme kahve rengi olursa gel hemen demişti

Tüm sayfalar yüklendi.