yeni hamişşş ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve03 tarafından oluşturulan yeni hamişşş ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,400 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yeni hamişşş ❤️
Konbuyu başlatan merve03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

merve03

Kayıtlı Üye
rank
merhaba bn aranızda yeniyim 7+4 haftalık hamileyim bebegin kalp atıslarını duymak için pazartesi doktora gidicem...
hamile oldugumu ögreneli 10 gun oldu sğreklı uyku ve aşırı bulantı var bu norml mi ❤️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
merhaba bn aranızda yeniyim 7+4 haftalık hamileyim bebegin kalp atıslarını duymak için pazartesi doktora gidicem...
hamile oldugumu ögreneli 10 gun oldu sğreklı uyku ve aşırı bulantı var bu norml mi ❤️
Normal benimde o 7.hafta içinde bulantı başladı 8 9 10 11 felaket geçti çok şükür 12.haftadayım bitti gibi

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Evet ben ogredngimde 5bucuk haftalikti valla 6 haftdan basladi bulantilar 4ay cektim mutfaga girmedim hic her sey midemi bulantryorudu 3ay hic et yemedim cok şükür gecti ogunler hep uyuyordum bende simdi gece bile zor uyuyorum ama sabah zor kalkiyorum😊

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Bulantı normal ama uyku kişiden kişiye değişiyor bnde ilkinde uyku vardı ama şimdi yok bulandım daha kesilmedi 15. Haftaya gircez

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
En normali :) hayirli olsun, hoş geldiniz. Sağlıkla kucağınıza alirsiniz inşallah evladınızı.

Tüm sayfalar yüklendi.