Yenidoğan hangi marka bez

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra berktas tarafından oluşturulan Yenidoğan hangi marka bez başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,486 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan hangi marka bez
Konbuyu başlatan Kübra berktas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gultl2411

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Sleepy aldım ben ıslak mendil de aynı şekilde yeni doganlar için olandan. Her bebek uyum sağlayamıyor ama tabi denemek için az miktarda aldık sleepy nin kendi sitesinde kampanya oluyor hep ordan bakabilirsiniz.

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Oglumda sleepy kullanmistim cok memnundum. Bu bebegimde de sleepy kullanicam islak mendil yerine de temizleme pamugu kullaniyorum bi kac ay 😂

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende Slepyy kullanıyorum cok memnum ıslak mendili de sleppy ıslak havlusu var ondan kullandım bi ay simdi ıslak mendilinı aldım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum cantasi hazirliyorum yeni doğan bebegime hangi marka bez ve ıslak mendil öneriyorsunuz
Canım ben kızım doğduğunda prima ile başladım pişik yaptı molfix denedim daha beter oldu sleepy denedim uzun süre sleepy kullandım sonra o aralar sanki sleepy bozdu gibi oldu 🤣🤣en son A101 in soffio bezini kullandım bırakana kadar o çok iyi gelmişti. Islak mendil olarak da ilk aylarda ıslak mendil alıp yeni doğan onu birde yıkayıp öyle kullanıyodum cildi hassas olduğu için. Demem o ki bütün bezleri denedim 🤭🤣🤣🤣🤣bakalım bu bebeğimde hangisi pişik yapmazsa onu alacam. Parayla da alakasi yok canim pahali olur hiçbi ise yaramaz ucuz olur çok hosuna gider bakalım bebeğinin tenine hangisi iyi gelecek 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Değiştir tatlım pişik yapmayanı bulana kadar dene ben gibi🤣
Canım bez olarak molfix kullanıyorum ıslak mendil uni baby yeni doğan kullanıyorum hala bezden çok memnun değilim ama çok kalın

Kübra berktas

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben kızım doğduğunda prima ile başladım pişik yaptı molfix denedim daha beter oldu sleepy denedim uzun süre sleepy kullandım sonra o aralar sanki sleepy bozdu gibi oldu 🤣🤣en son A101 in soffio bezini kullandım bırakana kadar o çok iyi gelmişti. Islak mendil olarak da ilk aylarda ıslak mendil alıp yeni doğan onu birde yıkayıp öyle kullanıyodum cildi hassas olduğu için. Demem o ki bütün bezleri denedim 🤭🤣🤣🤣🤣bakalım bu bebeğimde hangisi pişik yapmazsa onu alacam. Parayla da alakasi yok canim pahali olur hiçbi ise yaramaz ucuz olur çok hosuna gider bakalım bebeğinin tenine hangisi iyi gelecek 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Değiştir tatlım pişik yapmayanı bulana kadar dene ben gibi🤣
Evet canım oda bir seçenek bende oğlumda BİM'in bezini denemiştim oda iyi gelmisti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar