Sorum var Yenidoğan kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Yenidoğan kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,983 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yenidoğan kabızlık
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 2 aylık ama 2 haftadır kabızlık yaşıyoruz sadece anne sütü alıyor geçen hafta 5 gün yapmadı götürdüm lavman yaptılar o şekilde yapabildi daha sonra kendiliğinden 1 gün sonra yaptı ama yine 4 gün olacak yapamadı normal mi bu yeniden götürmek istemiyorum bağırsak tembelliği yapar diye masajda yapıyorum sürekli zeytinyağ ile

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 2 aylık ama 2 haftadır kabızlık yaşıyoruz sadece anne sütü alıyor geçen hafta 5 gün yapmadı götürdüm lavman yaptılar o şekilde yapabildi daha sonra kendiliğinden 1 gün sonra yaptı ama yine 4 gün olacak yapamadı normal mi bu yeniden götürmek istemiyorum bağırsak tembelliği yapar diye masajda yapıyorum sürekli zeytinyağ ile
Cnm bende 7 gün yapmadi götürdüm normal dedi eğer 10 yapmasa getir dediler sütun yarıyor demekki poposune bebek yağı sür rahat yapar tuvaletini bana oyle dedi doktor

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 7 gün yapmadi götürdüm normal dedi eğer 10 yapmasa getir dediler sütun yarıyor demekki poposune bebek yağı sür rahat yapar tuvaletini bana oyle dedi doktor
2 haftaya kadar her gün düzenli yapıyordu 3 gün yapmasa eğer diye şurup verdi laxamot diye ama vermekte istemiyorum ilaca bağımlı olmasın diye
Bebek yağı mı bende zeytinyağ ile ovuyordum hatta 1 damlada içirdm

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
2 haftaya kadar her gün düzenli yapıyordu 3 gün yapmasa eğer diye şurup verdi laxamot diye ama vermekte istemiyorum ilaca bağımlı olmasın diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla banada ilac verdi ben almadım direk poposuna bebek yağı surdum rahatça yaptık kakasini sadece anne sütü alıyorsa sorun olmaz ama ek gıda alıyorsa cay kaşığını ucuyla hakiki zeytinyaği verebilirsin

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Valla banada ilac verdi ben almadım direk poposuna bebek yağı surdum rahatça yaptık kakasini sadece anne sütü alıyorsa sorun olmaz ama ek gıda alıyorsa cay kaşığını ucuyla hakiki zeytinyaği verebilirsin
Yok daha 2 aylık sadece anne sütü doktor da dedi zeytinyağı verdin mi diye verdim dedim bende hakiki zeytinyağı verdm bende

Masaj yaparak mı sürdünüz

Funda nilüfer

Kayıtlı Üye
rank
Aslında doktorlar normal diyorlar sen mutlaka yediklerine kimyon kat senden de kaynaklı oluyor soğuk şeyler içme doktorlar su verme der ama bu sıcakta su ver çay kaşığı kadar sende mutlaka su iç

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumda 32 günlük yeri geliyo üç gün yapmiyo okadar zorlaniyoki hem gaz var hem kaka yapamiyo dokdoru normal dedi beş gün yapmayan yada daha fazla yapmayan bebekler oluyomus mamasina yada sütüne zeytinyağı koy dedi mamada veriyorum günde bır yada iki kere

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Şuan aynı durumu yaşıyorum bebeğim 2 ayına 1 hafta var 3 gün olacak büyük tuvaletini yapamıyor bende bekliyim cevapları hem anne sütü hem mama alıyor benim miniğim
Benim bugün 3 gündü göbek altına dairesel şekilde zeytinyağı ile masaj yaptım sonra bol miktarda poposuna zeytinyağı sürdüm o şekilde masaj yaptım popo girişine doğru da yumuşattım birazcık sonra yastık üstünde yüzüstü yatırdım kolaylıkla yaptı yani bilmiyorum benimki bu şekilde fayda gördü istersen dene sende

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar