Yeniyim bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan Yeniyim bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 661 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Yeniyim bakar mısınız
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar aranızda yeniyim iki tane oğlum var büyük 5 yaşında küçük 18 aylık ve ben korunurken hamile kaldım sunan 8 hafta küçük bebeğim emiyor nasıl olacak benim gibi olan var mı çok moralim bozuk memeden kesmem gerekiyor mu nasıl yapıcam

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Kesmen gerekir sütun zehirler bebeğini maalesef 😏benimde kızım 13 aylıkti oğluma hamile olduğum öğrendim yolda kızım kusmustu doktor hemen kesin zehirler sütün dedi kayınvalidemle yattı benden uzak tuttuk ki unutsun bir hafta da anca unuttu emmek istedikçe salça sürdük kanıyor uff oldu falan diye kandirdik yavrumu😭

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar aranızda yeniyim iki tane oğlum var büyük 5 yaşında küçük 18 aylık ve ben korunurken hamile kaldım sunan 8 hafta küçük bebeğim emiyor nasıl olacak benim gibi olan var mı çok moralim bozuk memeden kesmem gerekiyor mu nasıl yapıcam
Bnm ebem de bana 5 ay emzirebilirsin dedi ama saglik ocagi ebesine sor bn 1 ay daha emzirdim sonra kızım kendi bıraktı emmeyi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Zaten baya emmiş oluyor bence kes sütten ben oqlmu 17 aylikken kestim.

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Kesmen gerekir sütun zehirler bebeğini maalesef 😏benimde kızım 13 aylıkti oğluma hamile olduğum öğrendim yolda kızım kusmustu doktor hemen kesin zehirler sütün dedi kayınvalidemle yattı benden uzak tuttuk ki unutsun bir hafta da anca unuttu emmek istedikçe salça sürdük kanıyor uff oldu falan diye kandirdik yavrumu😭
Doktora sorma fırsatım olmadı benim aklımda bıraktırmak var tabi ama en zor kısım benden uzak durmasi imkansız eşimden başka kimse yok ilgilenecek
Bnm ebem de bana 5 ay emzirebilirsin dedi ama saglik ocagi ebesine sor bn 1 ay daha emzirdim sonra kızım kendi bıraktı emmeyi
Sütün tadı değişiyormuş 4 aydan sonra hafta içi kontrolüm var sorcam inşallah
Zaten baya emmiş oluyor bence kes sütten ben oqlmu 17 aylikken kestim.

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Benim yengemde aynı şekilde hamile kaldı doktor 5 aylık olana kadar emzirebilirsin demisti

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ay o kadar korkuyorum ki bu durumdan 7 aylık oğlum var ben normalde günü gününe regl olan bir insanım geçen ay 13 gün gecikme oldu ay kafayı yiyordum resmen. Bu durumu yaşayanlardan duyduğum kadarıyla sütü kesmen gerekiyor. Ama bi kaç doktorunda sütü kesmenize gerek yok dediğini okumuşluğum var en iyi cevap yine doktorunuzda olacak sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar