Yerleşme kanaması mı Düşük mü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde sdfngtr789 tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması mı Düşük mü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 480 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yerleşme kanaması mı Düşük mü
Konbuyu başlatan sdfngtr789
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asafim kalbim

sdfngtr789

Kayıtlı Üye
rank
20 gün önce cinsel ilişkiye girdim ama sadece sürtünme oldu normalde regl olmam gerekirken bu kanamayı gordum pıhtı gibi karnım çok ağrıyor internete baktım baya bi yerleşme veya düşük kanaması galiba ama anlayamıyorum bilen biri varsa yardımcı olabilir mi

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
20 gün önce cinsel ilişkiye girdim ama sadece sürtünme oldu normalde regl olmam gerekirken bu kanamayı gordum pıhtı gibi karnım çok ağrıyor internete baktım baya bi yerleşme veya düşük kanaması galiba ama anlayamıyorum bilen biri varsa yardımcı olabilir mi
Önce bi test yaptırın biz nerden bilelim bu şekilde bide sürtünme flan demişsiniz ayrıntıyı öğrenmek zorunda değiliz burda saygı çerçevesinde konuşuluyor herşey bir üslubu vardır yani testinizi yaptırın düzgünce sorunuzu sorun yani benm düşüncem bu şekilde

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet artık ne paylaşacaklarini bilmiyorlar canım gerçekten ayıp denen birşey var insan utanır birazcik
Benim kız bir keresinde tuhaf bir kaka yapmıştı fotosunu çektim doktora bile sordum çektim göstereyim mi diye izin alıp öyle gösterdim.Ya biz fazla çekingeniz ya insanlar internette rumuzların anonimliğin arkasına saklanmaktan fazla cüretkar olmuş

asafim kalbim

Kayıtlı Üye
rank
Benim kız bir keresinde tuhaf bir kaka yapmıştı fotosunu çektim doktora bile sordum çektim göstereyim mi diye izin alıp öyle gösterdim.Ya biz fazla çekingeniz ya insanlar internette rumuzların anonimliğin arkasına saklanmaktan fazla cüretkar olmuş
Kesinlikle çok haklısınız ben de bu konuda çok hassasım ama malesef bizim gibi insanlar çok azz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar