Sorum var Yerleşme kanaması mı?(Fotoğraflı)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifkr8181 tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması mı?(Fotoğraflı) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,287 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanaması mı?(Fotoğraflı)
Konbuyu başlatan Elifkr8181
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Elifkr8181

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle resim için kusura bakmayın Arkadaşlar adetime 5 gün kala açık renk akışkan bir akıntım var ilişkiye gireli 12 gün oldu acaba yerleşme kanaması mı yolsa adet mi?

Ekli dosyalar

• 5706D118-A833-44D2-9E64-1E0CFACD1648.jpeg
    5706D118-A833-44D2-9E64-1E0CFACD1648.jpeg
    938 KB · Görüntüleme: 115

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Öncelikle resim için kusura bakmayın Arkadaşlar adetime 5 gün kala açık renk akışkan bir akıntım var ilişkiye gireli 12 gün oldu acaba yerleşme kanaması mı yolsa adet mi?
Canım net sonuç için kan tahlili vermeni öneririm Hani bu şekilde anlamak çok zor adet de olabilir yerleşme kanaması da olabilir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağolun ☺️ Peki bu kanamalar kaç gün sürer ? Ne zaman kan tahlili verebilirim
Canım adet günü 1-2 gün geçtikten sonra kan tahlili verebilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu kanamalar değişebiliyor Canım bir günde sürebilir iki günde sürebilir hani pek bunlarda gebeliğin anlamak biraz zor

Elifkr8181

Kayıtlı Üye
rank

Bu kanamalar değişebiliyor Canım bir günde sürebilir iki günde sürebilir hani pek bunlarda gebeliğin anlamak biraz zor
Kaşık ağrılarım hayla devam ediyo akıntım ve hafif kabanların devam ediyo peki kaç gün sürer ?normelde hep günümde adet olurum ilk defa 5 gün varken böyle hafif kanama şeklinde akıntım oldu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kaşık ağrılarım hayla devam ediyo akıntım ve hafif kabanların devam ediyo peki kaç gün sürer ?normelde hep günümde adet olurum ilk defa 5 gün varken böyle hafif kanama şeklinde akıntım oldu
Kuzum bu ağrılar değişebilir Hani ben de uzun sürebilir Sen de kısa sürebilir veya gebelik varsa her gebelik durumu bir değildir Sen bir 5 gün daha bekle ona göre kan tahlili var

Elifkr8181

Kayıtlı Üye
rank

Ya sizi rahatsız ediyorum ama benim yaşıma girmeme daha 2 ay var ama nişanlıyım özel hastaneye kadın doğuma gitsem aileme bilgi giderim bu konu hakkında bilginiz varmı siz biraz sıcak geldiniz bana o yüzden soruyorum☺️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ya sizi rahatsız ediyorum ama benim yaşıma girmeme daha 2 ay var ama nişanlıyım özel hastaneye kadın doğuma gitsem aileme bilgi giderim bu konu hakkında bilginiz varmı siz biraz sıcak geldiniz bana o yüzden soruyorum☺️
Doktor hastane polisini ararsa haber gidebilir büyük ihtimalle de ararlar ama hamileysen de zaten öyle böyle haberleri olacak gizlenebilecek bir şey değil 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar