Yerleşme kanamasımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duygulu5 tarafından oluşturulan Yerleşme kanamasımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 821 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanamasımı
Konbuyu başlatan Duygulu5
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Duygulu5

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anne adayları. Atacağım resim için şimdiden özür dilerim ama kafam çok karışık. Bundan 3 ay önce adetimden hemen sonraki gün hamile kaldım ama bebeğimizi 2 aylıkken almaları gerekti. İlk gebeliğimde yerleşme kanaması olmadı. Kürtajdan sonra ilk adetimde yani reglimin son günü eşimle 18 aralıkta beraberliğimiz oldu . Kürtajdan sonra ilk beraberliğim değildi ve kanama olmamıştı. 23 Aralık günü resimdeki gibi akıntım oldu. Bugünde kahverengi lekelenme oldu .Gebe miyim bu yerleşme kanamasımı yoksa ciddi bişey mi var.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211224-002641_Gallery.jpg
    Screenshot_20211224-002641_Gallery.jpg
    206.4 KB · Görüntüleme: 106

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anne adayları. Atacağım resim için şimdiden özür dilerim ama kafam çok karışık. Bundan 3 ay önce adetimden hemen sonraki gün hamile kaldım ama bebeğimizi 2 aylıkken almaları gerekti. İlk gebeliğimde yerleşme kanaması olmadı. Kürtajdan sonra ilk adetimde yani reglimin son günü eşimle 18 aralıkta beraberliğimiz oldu . Kürtajdan sonra ilk beraberliğim değildi ve kanama olmamıştı. 23 Aralık günü resimdeki gibi akıntım oldu. Bugünde kahverengi lekelenme oldu .Gebe miyim bu yerleşme kanamasımı yoksa ciddi bişey mi var.
Kürtaj ne zaman oldu cok geçmiş olsun bu arada

Duygulu5

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir neden olmasın istersen bi kan ver tabi daha önce de beraberlik olduysa çünkü 18 ile 23 kisa bir zamanil

Olabilir neden olmasın istersen bi kan ver tabi daha önce de beraberlik olduysa çünkü 18 ile 23 kisa bir zaman
İlk gebeliğimle aynı oldu adetten hemen sonraki ilişkide gebe kaldım ama yerleşme kanaması olmadı. Kürtajdan sonrada ilişki yaşadım ama hiç kanama olmadı. İnternette ilişkiden 6 gün sonra yerleşme kanaması olabileceğini söylüyor ben sadece daha önce yaşamadığım için bilmiyorum

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğimle aynı oldu adetten hemen sonraki ilişkide gebe kaldım ama yerleşme kanaması olmadı. Kürtajdan sonrada ilişki yaşadım ama hiç kanama olmadı. İnternette ilişkiden 6 gün sonra yerleşme kanaması olabileceğini söylüyor ben sadece daha önce yaşamadığım için bilmiyorum
Yerleşme kanamasi herkes de farklılık gösteriyor kiminsin de olmaz kimisinde erken görür kimiside geç sen yine de bi doktora git canım hayırlısı olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar