Sorum var Yerleşme kanı(Resimli)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Shiynw1 tarafından oluşturulan Yerleşme kanı(Resimli) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,510 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yerleşme kanı(Resimli)
Konbuyu başlatan Shiynw1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Shiynw1

Kayıtlı Üye
rank
Resimler için çok özür dilerim şimdiden aklıma takıldı hanımlar ilişkiye girdiğim gün ertesi hapı kullandım ama eşim korunmadı reglime de 2 hafta var ilişkiye girdikten 7 gün sonra bu şekilde lekenlenme oldu tüm gün boyunca sürdü ve bu gün 2. Günü bu lekelenmelerin yerleşme kanaması olabilir mi bu üstelik kan da regl deki gibi pis bir koku var anlayamadım her sildiğimde bu şekilde geliyor

Ekli dosyalar

• 35FC058B-A731-4420-8EB0-C396BF5E6338.jpeg
    35FC058B-A731-4420-8EB0-C396BF5E6338.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 102

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Resimler için çok özür dilerim şimdiden aklıma takıldı hanımlar ilişkiye girdiğim gün ertesi hapı kullandım ama eşim korunmadı reglime de 2 hafta var ilişkiye girdikten 7 gün sonra bu şekilde lekenlenme oldu tüm gün boyunca sürdü ve bu gün 2. Günü bu lekelenmelerin yerleşme kanaması olabilir mi bu üstelik kan da regl deki gibi pis bir koku var anlayamadım her sildiğimde bu şekilde geliyor
Sadece silince mi geliyo canım

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşmeye benzyr rengi açık pembe kan verirsen çıkar

Shiynw1

Kayıtlı Üye
rank
Sadece silince mi geliyo canımmmm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok hayır şimdi kontrol ettim adet kanaması gibi geliyor yoğun fakat rengi açık şu an biraz daha koyulaşmış

Sadece silince mi geliyo canım
Hayır kontrol ettim normal regl kanı yoğunluğunda gelen sıvı ama rengi biraz daha koyulaştı

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank

Yok hayır şimdi kontrol ettim adet kanaması gibi geliyor yoğun fakat rengi açık şu an biraz daha koyulaşmış

Hayır kontrol ettim normal regl kanı yoğunluğunda gelen sıvı ama rengi biraz daha koyulaştı
Benim yerleşme kanamam oldu ama sadece silince gelmişti canım

Shiynw1

Kayıtlı Üye
rank
Benim yerleşme kanamam oldu ama sadece silince gelmişti canım
Çok teşekkür ederim umarım böyle bişey yaşamıyorumdur okuyorum eşim Doğu görevinde çok zor görüyoruz birbirimizi gördüğümüz vakitte başımıza gelen 🙈 tek başıma yaşıyorum benim için çok zor olur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum yerleşme kanaması lekelenme şeklinde gelir bir pedi doldurmuyacak şekilde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar