Yeşil akıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Yeşil akıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,274 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yeşil akıntı
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gmzguleryuz

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Allah rızası için 8.haftamdan beri artık bunaldım yeşil akıntı naptıysam bitmiyor son olarak doktorum bir fitil verdi kullandım azaldı evet ama hala var ben tekrar eczaneden alıp kullansam bir zararı olur mu napıcam 19 haftalık oldum hala aynı tükendim yani 🙄

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah rızası için 8.haftamdan beri artık bunaldım yeşil akıntı naptıysam bitmiyor son olarak doktorum bir fitil verdi kullandım azaldı evet ama hala var ben tekrar eczaneden alıp kullansam bir zararı olur mu napıcam 19 haftalık oldum hala aynı tükendim yani 🙄
Cnm doktora danışmadan alıp kullanma ne olur ne olmaz bebeğini riske atma bol bol su iç

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
38. Haftadayım hala devam ediyor sadece azaldı kokusuzsa idrar ve kan testinde enfeksiyon çıkmıyorsa sorun yok diyorlar

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Bende de var hiç geçmedi yeşil koyu ve okadar cok geliyor ki ama bende hem enfeksiyon hem böbreklerimde sorun var hatta böbregime stent takılması gerekiyormus 😒

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
San
Bende de var hiç geçmedi yeşil koyu ve okadar cok geliyor ki ama bende hem enfeksiyon hem böbreklerimde sorun var hatta böbregime stent takılması gerekiyormus 😒
Benimde böbreklerimde sorun olduğunu düşünüyorum artık napıcam bilmiyorum bu iğrenç durumu

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
San

Benimde böbreklerimde sorun olduğunu düşünüyorum artık napıcam bilmiyorum bu iğrenç durumu
Evet canım hayırlısıyla doğurmayı bekliycez zaman geçmiyor sanki hastalık rahatsızlık olunca hiç hamilelikten anlamıyorsun bişe ben ilk hamileykende böyleydi stent taktılar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım hayırlısıyla doğurmayı bekliycez zaman geçmiyor sanki hastalık rahatsızlık olunca hiç hamilelikten anlamıyorsun bişe ben ilk hamileykende böyleydi stent taktılar
Ürolojiyede git bi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar