Sorum var Yine ben kusura bakmayjn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Yine ben kusura bakmayjn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 760 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ben kusura bakmayjn
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar siz diyorsunuz ya hani kafayı taktiğin sürece aklindan atmadigin sürece gebe kalamazsin diye.biz iğne ilaç vs kullanıyoruz ister istemez aklımıza geliyor .aklından cikarmayip hamile kalan yok mu merak ediyorum??? Bir de çevremizde haberlerde o kadar kadına şiddet olayları var ne yazikki ve bunlarda hamile onlarınki de stres ama birşey olmuyor bebeğe de anneye de.hamile de kalıyor öyle ortamda .

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim kuzenim 11 yillik evliyken tup bebek yaptirdi, o zamana kadar cok kafasina takti, herkes hersey soyledi üzüldü vs. Transfer yapildigi gun de basina gelmeyen kalmamis, normalde dinlenmesi vs gerekiyormus ama o gun ve o hafta dinlenmeye vakit bile ayiramamis. En basiti kardesiyle transfer yapildigi donem yasiyorken kardesi kovid olmus ve bir suru sey anlatiyor. Transfer yapildigini bile unutmus o gün yasadiklarindan sonra ve o embriyosu tutmus. Suan doguma hazirlaniyor ☺️

Bu isler nasip isi, illa ki takilir ama takinti yapilmamali, hayatin sadece o bebege bagliymis gibi yaşanmamalı. Sen elinden geleni yap gerisini Allah'a bırak...

H

Hafize osman

Guest
Kızlar siz diyorsunuz ya hani kafayı taktiğin sürece aklindan atmadigin sürece gebe kalamazsin diye.biz iğne ilaç vs kullanıyoruz ister istemez aklımıza geliyor .aklından cikarmayip hamile kalan yok mu merak ediyorum??? Bir de çevremizde haberlerde o kadar kadına şiddet olayları var ne yazikki ve bunlarda hamile onlarınki de stres ama birşey olmuyor bebeğe de anneye de.hamile de kalıyor öyle ortamda .
Kuzum üye değilim ama buradaki bütün postları okuyorum ama herşeyi akışına bırakmalısın canım benim bir yerim ağrıdığında herşeyi gebeliğe bağlıyorsun bu seni daha çok yorar emin ol kafana böyle fazla takıyorsun allah'ın izniyle seninde olur tevekkül et dua et hayırlısı olsun de kendine çok yazık ediyorsun rabbimin bildiği vakit zaman vardır o zamanı allahım sana o sevinci yasatacak bu kadar gebeliği kafana takma olacağı varsa zaten olur anlattıkların gebelikde olur adet belirtileride olur ayşenur arkadaşım bugün söyledi sana gebeliğe bagliyamayız mesala bu ay su ay olacak diye kendine şart koşma allahım nasip ederse olur etmese zaten olmaz cok takıyorsun gülüm sen kendini çok yıpratıryorsun semerce olmayan var tedavi gören var onlarida düşünmeliyiz ve hiç gebe kalmayanda var ayşenur arkadaşım ilk defa yazdım buğunde melike arkadaşıma çok güzel anlattın her zaman herkeze güzel anlatıyorsun seviliyorsun:))))) melike arkadaşım psikoloji destek al istersen kuzum iyi gelir inanki kafanı çok dolduruyon

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Her nasip vaktine esirdir derler sabret kardeşim Rabb'im ummadığın anda sana ve tüm isteyen kardeşlerime nasip etsin ben şu an hamileyim ve benim de sürekli aklımdaydı anne olmak istiyordum ve çok şükür nasip oldu kızımı bekliyorum dört gözle darısı başına Rabbim kederini büyük bir sevince dönüştürsün

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Güzel haberini de okuyacağız 🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum üye değilim ama buradaki bütün postları okuyorum ama herşeyi akışına bırakmalısın canım benim bir yerim ağrıdığında herşeyi gebeliğe bağlıyorsun bu seni daha çok yorar emin ol kafana böyle fazla takıyorsun allah'ın izniyle seninde olur tevekkül et dua et hayırlısı olsun de kendine çok yazık ediyorsun rabbimin bildiği vakit zaman vardır o zamanı allahım sana o sevinci yasatacak bu kadar gebeliği kafana takma olacağı varsa zaten olur anlattıkların gebelikde olur adet belirtileride olur ayşenur arkadaşım bugün söyledi sana gebeliğe bagliyamayız mesala bu ay su ay olacak diye kendine şart koşma allahım nasip ederse olur etmese zaten olmaz cok takıyorsun gülüm sen kendini çok yıpratıryorsun semerce olmayan var tedavi gören var onlarida düşünmeliyiz ve hiç gebe kalmayanda var ayşenur arkadaşım ilk defa yazdım buğunde melike arkadaşıma çok güzel anlattın her zaman herkeze güzel anlatıyorsun seviliyorsun:))))) melike arkadaşım psikoloji destek al istersen kuzum iyi gelir inanki kafanı çok dolduruyon
Teşekkür ederim canım benim yazına sonuna kadar katılıyorum canım takdiri ilahi ki Melike önceden gebe de kalmış o yüzden hiç olmaz gibi şeyler getirme aklına canım. Bu ay olmazsa önümüzde ki ay olir geç olsunda güç olmasın 🤲🏻

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım istesende aklından çıkaramazsın zaten ama bu konuda sitres yaymamalısın can sıkmamalısın olucak mı olmayacakmı diye kafana takmamalısın kafanı meşgul edecek şeylerle uğraşabilirsin mesela kitap okumak gibi el işi yapmak gibi bir diziyi takip etmek gibi yani ne yapmayı seviyorsan artık. Rabbim isteyen tüm kadınlara annelik duygusunu tattırsın sanada inşallah 🤲 ben de senin gibiydim kuzum o yüzden anlıyorum seni 😘🌺

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım istesende aklından çıkaramazsın zaten ama bu konuda sitres yaymamalısın can sıkmamalısın olucak mı olmayacakmı diye kafana takmamalısın kafanı meşgul edecek şeylerle uğraşabilirsin mesela kitap okumak gibi el işi yapmak gibi bir diziyi takip etmek gibi yani ne yapmayı seviyorsan artık. Rabbim isteyen tüm kadınlara annelik duygusunu tattırsın sanada inşallah 🤲 ben de senin gibiydim kuzum o yüzden anlıyorum seni 😘🌺
Tesekur ederim Rabbim razı olsun iyi ki varsınız sizde kafayı takarak hamile kaldiysaniz darısı bana insallah

Ulker

Kayıtlı Üye
rank
Canım düşünmemek elde değil zaten. Sadece aşırı düşünmemek lazım. Herşeyin fazlası zarar. Ben hamile kaldığım ay da düşündüm yalan deil, çok da dua ettim. Takıntı haline getirmedim ama. O ay hamile kaldım. Evlendikten 2 ay sonraydı. Ve ben çok istiyordum bebek. O yüzden. Takıntı haline getirdiysen eğer kafanı başka şeylerle meşgul et. Her aklına geldikce bol-bol dua et. Rabbim duyucaktır sesini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar