Yine ben😊💁🏻‍♀️Mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Yine ben😊💁🏻‍♀️Mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 481 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Yine ben😊💁🏻‍♀️Mama
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oğlum 6. ayına girdi ek gida veriyorum bu mama ayarlamasını nasil yapicam yavaştan nasil kesmem lazim daha küçük birden deyil ama ne kadar mama nekadar ek gida artik vermekte istemiyorm çok da yararlı bişi deyil süt kadar malum birde pahali cevaplarinizi bekliyorum ❤😘

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar oğlum 6. ayına girdi ek gida veriyorum bu mama ayarlamasını nasil yapicam yavaştan nasil kesmem lazim daha küçük birden deyil ama ne kadar mama nekadar ek gida artik vermekte istemiyorm çok da yararlı bişi deyil süt kadar malum birde pahali cevaplarinizi bekliyorum ❤😘
Kuzum mamayi 1 yasina kadar icmesini tavsiye ediyorum acikcasi 1 yasindan sonra inek sütüne baslayabilirsim tabi alerjik durumu yoksa suan gunde ek gida olarak 2 ogün yeterli durumuna göre ara öğünler ekleyebilirsin mamayida gunde 3 defa aslinda verebilirsin sabah kalktiginda oglen ek gida alir daha sonra tekrar o öğün yaparsin aksama doğru tekrar ek gida yatarken mama verebilirisn ama tabi bebisin duruma göre kimi bebek cok guzel yiyo doyuyor kimi bebek doymuyor mama iciyor e ama ek gida aslinda doymak icin degil tatmak icin diyolar bebeklerin ek gidayla doymasini beklememek lazim aslinda ama sen 1 yasina kadar mamayi kesme kuzum genede

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum mamayi 1 yasina kadar icmesini tavsiye ediyorum acikcasi 1 yasindan sonra inek sütüne baslayabilirsim tabi alerjik durumu yoksa suan gunde ek gida olarak 2 ogün yeterli durumuna göre ara öğünler ekleyebilirsin mamayida gunde 3 defa aslinda verebilirsin sabah kalktiginda oglen ek gida alir daha sonra tekrar o öğün yaparsin aksama doğru tekrar ek gida yatarken mama verebilirisn ama tabi bebisin duruma göre kimi bebek cok guzel yiyo doyuyor kimi bebek doymuyor mama iciyor e ama ek gida aslinda doymak icin degil tatmak icin diyolar bebeklerin ek gidayla doymasini beklememek lazim aslinda ama sen 1 yasina kadar mamayi kesme kuzum genede
Canim sanki oğlumu mama doğurmuyor artık kaç cc versem de en geç 2 saat sonra acıkıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hanı kesmek deyilde azaltmak istiyorum canim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım emziriyor musun yoksa sadece devam sütü mü veriyorsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
1 yaşına kadar hep böyle mi devam ediyim hic eksiltmeden mi
2 yaşına kadar kuzum annesi sütü almadığı için 2 yaşına kadar devam sütü vermelisin misal ben kızım da anne sütü içmedi ben 1 yaşına kadar devam sütü verdim 1 yaşından sonra da normal inek sütü alalım yarı yarıya su ile karıştırarak verdim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar