Sorum var Yine ben yine acil kızlar yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuhaziran tarafından oluşturulan Yine ben yine acil kızlar yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 780 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ben yine acil kızlar yardım
Konbuyu başlatan Burcuhaziran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 paşa 1 prenses annesi

Berkantin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Resim yüklemek istedim ama yükleyemedim Duphaston diye bir ilaç verdi kadın doğum bana düşük riskimin olmaması içinmiş bunu kullananlar var mı internetten baktığım zaman yan etkilerinde adet söktürücü vajinal kanama falan diyor bebeğe zarar verir mi içmeli miyim içmemeli miyim çok kararsız kaldım yazan doktor da olsa yan etkilerini okuyunca korktum açıkçası
Kuzum bende kullandım kanamam vardı korkma iyi geliyor ilaç ihmal etme sakın düzenli kullan ben günde 3 kere içiyordum ilk kanamam da arka arkaya 4 kere icmistim

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
Resim yüklemek istedim ama yükleyemedim Duphaston diye bir ilaç verdi kadın doğum bana düşük riskimin olmaması içinmiş bunu kullananlar var mı internetten baktığım zaman yan etkilerinde adet söktürücü vajinal kanama falan diyor bebeğe zarar verir mi içmeli miyim içmemeli miyim çok kararsız kaldım yazan doktor da olsa yan etkilerini okuyunca korktum açıkçası
Benim dokyorum banada aynisindan vermisti bende kahverengi leke gelmişti onun için verdi ben 38haftaya kadar kullandım sonra bıraktım kendim bıraktım doktora gidince de söyledim.ben daha bu ilacı içmiyorum diye oda tamam içme dedi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktorun yazmış bir sakınca görmemis ise sorun olmaz kuzum

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bana dua edin kan gibi leke geliyor hastaneye gitcem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😟😟😟
Bebeğin kaç haftalık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yan etkileri o şekildeyse bence içme benimde kist vardı ilaç yazmışlardı kesinlikle kullanmadım ilaca çok karşıyım Rabbim ol derse olur gönlün rahat olsun

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayşem yine leke şeklinde geldi doktoru aradım progeston yazdı hemen aldım vajinal olarka kullan dedi günde 2 kez 2 tabelet ama belim çok acıyor
Canım benim hiç kafana takıp strese girme ben bu gebeligimde 6.haftada önce leke geldi iki sefer acile gittim progestan verdi kullandığım halde kanamam geldi Rabbime sığındım elhamdülillah hiç bir şey olmadı ve koydeydim kurban bayramının arefesiydi temizlik yaptım tarlayada gittim hiç yatmadım demem oki rızkı varsa ne olursa olsun doğar bebek hakkında hayırlısı olsun inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar