Sorum var Yine kanamam oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Yine kanamam oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 606 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine kanamam oldu
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Dün yine kanam oldu hemen Dr aradım gel dedi bende gitim bakit ultrasonda herşey normal dedi doğum kanalı kaplı kalp atışları var 11+ 2 niye öyle oluyor anlamadım diyor iki serom takıntım acilde sonra ilaçlarımı yükselti progesteron günde 3 ye dedi iğneleri 1 gün aralaa yapt dedi bakılan nasıl olacan sizece neden oluyordu bu kanam

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dün yine kanam oldu hemen Dr aradım gel dedi bende gitim bakit ultrasonda herşey normal dedi doğum kanalı kaplı kalp atışları var 11+ 2 niye öyle oluyor anlamadım diyor iki serom takıntım acilde sonra ilaçlarımı yükselti progesteron günde 3 ye dedi iğneleri 1 gün aralaa yapt dedi bakılan nasıl olacan sizece neden oluyordu bu kanam
Geçmiş olsun canım. Çok şükür sıkıntı yokmuş ama Kanama tekrarlıyorsa sebebi bulunması lazım senin ve bebeğinin sağlığı için bulunduğun yerde üniversite hastanesi varsa araştır en iyi doktoru bul ona git neden kanama sebebi araştırılır. Bu sürede ilaçlarını yine düzenli kullan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım şu an nasılsın

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım şu an nasılsın
Şuan iyim dinlen dedi hiç kalmama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım. Çok şükür sıkıntı yokmuş ama Kanama tekrarlıyorsa sebebi bulunması lazım senin ve bebeğinin sağlığı için bulunduğun yerde üniversite hastanesi varsa araştır en iyi doktoru bul ona git neden kanama sebebi araştırılır. Bu sürede ilaçlarını yine düzenli kullan
Doktor öyle söyledi tekralarsa bı araştırma Hastanesi'ne gonderecem şuan özel gidiyorum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim saglıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin insallah🤲

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım arkadaşın dediği gibi iyi bir dr baksın ona göre yorumlasın inşallah en kısa zamanda gecer zaten 12 hafta olmana az kaldı inşallah düşük riskide daha da azalacak merak etme

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim saglıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah

Geçmiş olsun canım Rabbim saglıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin insallah🤲
Teşekkür ederim cnmm inşallah cnm

Teşekkür ederim cnmm inşallah cnm
Geçmiş olsun canım arkadaşın dediği gibi iyi bir dr baksın ona göre yorumlasın inşallah en kısa zamanda gecer zaten 12 hafta olmana az kaldı inşallah düşük riskide daha da azalacak merak etme
Saol cnm Dr öyle dedi 12 haftada sonra biraz rihatlarsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.