Yorgunluk bas agrisi

• Konbuyu başlatan Minos
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minos tarafından oluşturulan Yorgunluk bas agrisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 429 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yorgunluk bas agrisi
Konbuyu başlatan Minos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi
M

Minos

Guest
Merhaba annisler. 11+ 6 olduk sükür . Bu bas agrisi halsizlik ne zamana kadar sürecek. Ben biraz normal hayatima dönmek istiyorum. Disari hic cikamadim gebe kaldim kalali. Ne zaman normale dönerim sizce ,:((

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım sürekli yatarak yada evde kalarak halsiz olduğunu sanarsın lakin dışarı çıkıp oksijen alman gerek biraz yürüyüş yapsan çok iyi gelir emin ol. Öyle evde sürekli yatarsan fazla kilo alma ihtimalinde yüksek. Baş ağrısı için de parol içmeni tavsiye ederim

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annisler. 11+ 6 olduk sükür . Bu bas agrisi halsizlik ne zamana kadar sürecek. Ben biraz normal hayatima dönmek istiyorum. Disari hic cikamadim gebe kaldim kalali. Ne zaman normale dönerim sizce ,:((
Canım benimde üçüncü gebeliğim inan bu çocuk bütün enerjimi yedi bitirdi evde yattikca daha kotu olursun kendini kötü de hissetsen cik biraz yürüyüş yap hem daha iyi hissedersin hem de mide bulantilarina iyi gelir erken kalkıp hareket halinde olursan inan daha enerjik olursun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar