Sorum var Yumurtlama dönemi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Yumurtlama dönemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 349 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yumurtlama dönemi
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı geceler uyuyan ya da uyumayan güzel anneler Rabbim sizlere hayırlı evlat versin evlat isteyenlere de hayırlı evlat nasip etsin sizleri bir sorum olacak bu yumurtlama döneminde ne kadar süre içinde ilişki olması lazım veya regl bittikten sonra ne zaman hangi aralıkla güneşli ilişki olması lazım adet düzenim 22 gün 14 gün önce kaç gün süre içinde gün aşırı olması gerekiyor tutulması için bilgi verebilir misiniz

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı geceler uyuyan ya da uyumayan güzel anneler Rabbim sizlere hayırlı evlat versin evlat isteyenlere de hayırlı evlat nasip etsin sizleri bir sorum olacak bu yumurtlama döneminde ne kadar süre içinde ilişki olması lazım veya regl bittikten sonra ne zaman hangi aralıkla güneşli ilişki olması lazım adet düzenim 22 gün 14 gün önce kaç gün süre içinde gün aşırı olması gerekiyor tutulması için bilgi verebilir misiniz
Merhaba iyi geceler bana sorarsan yumurtlama döneminde 14 gün önce konusundan ziyade önemli olan adetinin hemen sonrasında ilişki yaşaman. Mesela ayın 1 inde adetin bittiyse 2 sinde mutlaka ilişkiye gir. Yumurtalikların aşağıda olduğu için gebe kalma ihtimalin daha da artıyor. Allah nasip ettiyse de hemen hamile kalıyosun:) Allah gönlüne göre versin inşallah

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba iyi geceler bana sorarsan yumurtlama döneminde 14 gün önce konusundan ziyade önemli olan adetinin hemen sonrasında ilişki yaşaman. Mesela ayın 1 inde adetin bittiyse 2 sinde mutlaka ilişkiye gir. Yumurtalikların aşağıda olduğu için gebe kalma ihtimalin daha da artıyor. Allah nasip ettiyse de hemen hamile kalıyosun:) Allah gönlüne göre versin inşallah
Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin yani senin söylediniğine göre 7 sinde bitiyor benim 8 gün ilişki olsun doğrumu anladım cnm

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı sabahlar cnm öncelikle Rabbim gönlüne göre versin cnm okuyup anladığım kadarıyla 7 de bitiyor adetin aynen cnm 8 de ilişkiye girmelisin yumurtalıklar aşagıda olduğu için tutma ihtimali yüksek ve ilişki de ayaklarını yüksekte tut daha yardımcı oluyor cnm

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Amin canm

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin canım amin . Şahsen ben yumurtlama takibi asla yapmadım iki bebeğimde de oğlumdan adet bitiminden 1 2 gün sonra olan ilişkimde kaldım kızımda isw tam tersi adetim başlamadan önce girdiğim ilişkiden yani o an olandan . Adet başlamadan yada biriminden sonra ki ilk 2 gün çok önemli yumurtlar aşağıda olduğu için gebe kalma olasılığın daha yüksek. Yumurtlama zamanını da yumurtlama kitleri ile takip edersen daha rahat edersin. Ve yumurtlama ya yakın gün aşırı ilişkiye gir . Hoş bunun çetelesini tutarsan yine stresten olmaz.. Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.