Sorum var Yumurtlama nezmn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan Yumurtlama nezmn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 578 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yumurtlama nezmn
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar 18 Nisan'da adet gördüm 5 gün kanama oldu yumurtlama dönemi nezmn değerli arkadaşlar cvplarsqniz çok sevinirim
Düzenli bir şekilde adet görüyor isen adet başlangıçi ile beraber 14 gün yumurta günü olur kuzum yumurtlama öncesi iki gün ve sonra ki iki gün değerlendir yani adetten sonra ki 12 13 14 15 16 günleri değerlendir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşlar 18 Nisan'da adet gördüm 5 gün kanama oldu yumurtlama dönemi nezmn değerli arkadaşlar cvplarsqniz çok sevinirim
Aynı şekilde de düzensiz adet görüyor isen gün aşırı ilişki olsun canım

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli bir şekilde adet görüyor isen adet başlangıçi ile beraber 14 gün yumurta günü olur kuzum yumurtlama öncesi iki gün ve sonra ki iki gün değerlendir yani adetten sonra ki 12 13 14 15 16 günleri değerlendir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı şekilde de düzensiz adet görüyor isen gün aşırı ilişki olsun canım
Teşekkür ederim yani Nisan 18 de adet gördüm ya mayısın kaçında sık ilişki olmasi lazm yani Mayıs kaç yumurtlama olur

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Canim her ay yumurtla dönemi değişir her ay aynı tarihte ve ayni gün olmaz ovulasyon testi kullanmanı tavsiye ederim
Ovulasyon testi
Mayısın 1 inden sonraki günleri değerlendir kuzum 1 Mayıs tahmini yumurtlama tarihin
Çok sağolun çok iyisiniz anında cevap veriyoruz daha önce bu uygulamayı kullanıyordum beni tersliyordular silmiştim uygulamayı peki mayısın 3 ndeyiz geçmiş mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar