Yumurtlama zamanıni tespit edilen eden testler adet bittikte üç gün sonra kullanılır demişti internetten aldığım satıcı kullanıp hamile kalan oldu mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Yumurtlama zamanıni tespit edilen eden testler adet bittikte üç gün sonra kullanılır demişti internetten aldığım satıcı kullanıp hamile kalan oldu mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yumurtlama zamanıni tespit edilen eden testler adet bittikte üç gün sonra kullanılır demişti internetten aldığım satıcı kullanıp hamile kalan oldu mu
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhabalar biz eşimle 7 ay önce evlendik bebek istiyoruz ama bende polikistik over var yumurtalarim büyümüyormus ve geç olgunlasiyormus kilom da fazla hatta bu ay adetimi de olmadım gebelik testi yaptım ama negatif bugün 37. Gün adet olmadım bazen bu kadar gecikiyordu prodoctor marka erken gebelik testi yaptım olsa çıkardı testte diye düşünüyorum şimdi inşallah adet olursam bittikten üç gün sonra o testlerle yumurtlama zamanı tespiti yapiyormussun bu testlerden kullanıp fayda gören var mı kizlar aramızda

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhabalar biz eşimle 7 ay önce evlendik bebek istiyoruz ama bende polikistik over var yumurtalarim büyümüyormus ve geç olgunlasiyormus kilom da fazla hatta bu ay adetimi de olmadım gebelik testi yaptım ama negatif bugün 37. Gün adet olmadım bazen bu kadar gecikiyordu prodoctor marka erken gebelik testi yaptım olsa çıkardı testte diye düşünüyorum şimdi inşallah adet olursam bittikten üç gün sonra o testlerle yumurtlama zamanı tespiti yapiyormussun bu testlerden kullanıp fayda gören var mı kizlar aramızda
Canim ben ovulasyon testi kullandim hamile kaldım çok şükür bende de polikistover vardi 5 aylik bi oğlum var rabbim sanada en kısa zamanda nasip etsin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim gönlüne gore versin inşallah kuzum

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Allah gonlune gore versin bacım. Polikistik overli bir arkadasim var, asilama yaptirdi, hacamat yaptirdi, sülük vurdurdu vs hic ise yaramadi. Kilo verdigi gibi de hamile kaldi. Simdi kizi kucaginda 10 aylik masallah. Kilon varsa ilk once kilonu vermeye calis bence.

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Allah gonlune gore versin bacım. Polikistik overli bir arkadasim var, asilama yaptirdi, hacamat yaptirdi, sülük vurdurdu vs hic ise yaramadi. Kilo verdigi gibi de hamile kaldi. Simdi kizi kucaginda 10 aylik masallah. Kilon varsa ilk once kilonu vermeye calis bence.
Çok ilginç ilk diyetimde çok güzel kilo vermiştim hızlı hızlı şimdi veremiyorum darısı bana olsun inşallah kilodan insan halsiz de oluyor yürüyüş yapsan nefes nefese kalıyorsun rabbim yardimcimiz olsun insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ben ovulasyon testi kullandim hamile kaldım çok şükür bende de polikistover vardi 5 aylik bi oğlum var rabbim sanada en kısa zamanda nasip etsin
İnşallah nasıl kullanılıyor tam anlamadım ben okudum üzerini ama

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Çok ilginç ilk diyetimde çok güzel kilo vermiştim hızlı hızlı şimdi veremiyorum darısı bana olsun inşallah kilodan insan halsiz de oluyor yürüyüş yapsan nefes nefese kalıyorsun rabbim yardimcimiz olsun insallah

Arkadaşım yürüyüş yapti ama yaninda yediklerine de dikkat etti. Sabah 3 hurma yedi. Günlük 1 öğün yedi sadece. Bir yere oturmaya gidecekse sadece orada yedi. Aksam 6 dan sonra yemek yemedi. Derken 2 yıl sürdü az biraz kilo vermesi. Normalde 20 kilo fazlasi varken ancak 10 kilo civari verdi ve hamile kaldi. Darisi inşallah senin başına. Rabbim gonlundekini hayirlisiyla nasip etsin

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Temizlendigin günden itibaren hergün testi yapmadan 1 saat öncesinden sıvı şeyler içmiyorsun sonra testi yapıyorsun hep ayni saatte yapan daha iyi olur ben 12 ile 13 00 arasi yapıyordum 10 dakka da çıkan sonuca bakıyorsun instagram kullanıyorsan birgebenin günlüğü var orda hersey detaylı yaziyor canim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tabi ki kullanıp faydasını görenler var kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar